TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Nowa odsłona strony Windows7.pl

Offline Max

  • ****
  • 270
Odp: Nowa odsłona strony Windows7.pl
« Odpowiedź #15 dnia: 07 Wrzesień 2009, 17:07:01 »
Widzę, że wreszcie doczekaliśmy się porządnej ikonki ;) Teraz do renowacji zostało tylko forum... 8)
Windows Se7en x86 HAIL SEVEN!
Xubuntu 10.10 x64

Poprzednio znany jako MikeHunt, teraz zmienił nick na krótszy. :P

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: Nowa odsłona strony Windows7.pl
« Odpowiedź #16 dnia: 07 Wrzesień 2009, 18:54:44 »
po co forum ruszać? dobre jest ;D

Offline Croc

Odp: Nowa odsłona strony Windows7.pl
« Odpowiedź #17 dnia: 07 Wrzesień 2009, 18:55:48 »
Naprawdę wam się podoba nowa odsłona? Moim zdaniem jest paskudna. Jedyne co rzuca się w oczy w tym designie to reklamy Google. Są wszędzie. A poza nimi są same jakieś mdłe ramki, syfiaste menu i nijakie logo. Jedyne co mi się podoba to ładny link do komentarzy i okienko wyszukiwarki. Newsy w dwóch kolumnach też nie są praktyczne, aż się prosi o to, żeby jedna kolumna zawierała inną kategorię niż druga. Całość wygląda jak darmówka położona na uniwersalnym CMS-ie. Zero klasy, zero jakości. Bardzo, bardzo marnie. Moje słowa są mocne, ale tak bardzo nie podoba mi się ten ohydny design, sorry. :-[

Offline Sotom

  • *****
  • 1113
Odp: Nowa odsłona strony Windows7.pl
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Wrzesień 2009, 19:26:26 »
po co forum ruszać? dobre jest ;D

Zmienic skrypt albo wgrać kilka modów ;p

Offline Max

  • ****
  • 270
Odp: Nowa odsłona strony Windows7.pl
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Wrzesień 2009, 22:48:49 »
Zmienic skrypt

Co najwyżej zaaktualizować skrypt. Niedługo SMF wejdzie w fazę 2.0, na razie to rc-ki.
Windows Se7en x86 HAIL SEVEN!
Xubuntu 10.10 x64

Poprzednio znany jako MikeHunt, teraz zmienił nick na krótszy. :P

Offline Croc

Odp: Nowa odsłona strony Windows7.pl
« Odpowiedź #20 dnia: 08 Wrzesień 2009, 21:01:19 »
Ja lubię to forum i wg mnie może się nie zmieniać. Jest bardzo ładne i funkcjonalne.

Offline Tom

  • *****
  • 589
  • ;)
Odp: Nowa odsłona strony Windows7.pl
« Odpowiedź #21 dnia: 08 Wrzesień 2009, 21:26:59 »
Forum zmieni się tylko po wyjściu 2.0 silnika SMF.
MSI Wind U100  |  W7 RTM Home Premium

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Nowa odsłona strony Windows7.pl
« Odpowiedź #22 dnia: 09 Wrzesień 2009, 16:32:35 »
Jak dla mnie nowa stronka jest dobra pod względem funkcjonalności jak również wyglądu. Robienie z niej choinki nie ma sensu. Przed oficjalną odsłoną otrzymałem pozytywne opinie na jej temat. Post Croca nie jest dla mnie niespodzianką. Dobrze, że komuś się nie podoba. Co do forum, to warto poczekać na stabilna wersję SMF v2.0.

Oczywiście w przyszłości strona jak i forum mogą się zmienić pod wieloma względami. Jednak na tą chwilę zostajemy i rozwijamy to co jest :)

Offline Croc

Odp: Nowa odsłona strony Windows7.pl
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Wrzesień 2009, 00:33:23 »
Ja tak siedzę i patrzę teraz na ten design. Wygląda po prostu jak jedna wielka reklama Ad Sense. Zbyt prosto i szablonowo, no. Prostota jest dobra, ale prostota z klasą. Tu tej klasy nie ma. Porównaj sobie wasz design do takiego cnet.com. Podobna idea, ale tam ona się sprawdza.

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Nowa odsłona strony Windows7.pl
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Wrzesień 2009, 12:06:14 »
Porównanie tak rozbudowanego serwisu jakim jest cnet z wąsko tematycznym windows7.pl jest nieporozumieniem ;)  O designie i klasie już nic lepiej nie mów. W tym momencie dałeś nam do zrozumienia, że nie warto z tobą wchodzić w dyskusje, bo i tak wiesz lepiej. Dużo pomogłeś. Dzięki ;)

Offline Luke

  • ****
  • 423
Odp: Nowa odsłona strony Windows7.pl
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Wrzesień 2009, 12:29:55 »
Niestety, ale chyba widzę to podobnie jak Croc. Idea jest fajna, układ funkcjonalny, ale ogólnie jakoś nie wygląda mi to za dobrze. Pomimo zastosowania logicznego układu, mam poczucie jakiegoś chaosu, nieprzejrzystości. No, ale nic. Ważne chyba, że większości się podoba, więc nie będę się czepiał... ;)
« Ostatnia zmiana: 10 Wrzesień 2009, 12:33:26 wysłana przez Luke »

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Nowa odsłona strony Windows7.pl
« Odpowiedź #26 dnia: 10 Wrzesień 2009, 13:46:43 »
No ok :) Luke: jak będziesz miał czas, to wyślij mi szczegóły na pw.

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: Nowa odsłona strony Windows7.pl
« Odpowiedź #27 dnia: 13 Wrzesień 2009, 22:14:00 »
a nie dało by rady dodać opcji "stara wersja strony" i wszyscy byli by happy? ;D

Offline Max

  • ****
  • 270
Odp: Nowa odsłona strony Windows7.pl
« Odpowiedź #28 dnia: 14 Wrzesień 2009, 00:11:32 »
a nie dało by rady dodać opcji "stara wersja strony" i wszyscy byli by happy? ;D
Podwójnie obciążać serwer i podwójnie dodawać newsy? Wątpie, żeby przeszło.
Windows Se7en x86 HAIL SEVEN!
Xubuntu 10.10 x64

Poprzednio znany jako MikeHunt, teraz zmienił nick na krótszy. :P

Offline Croc

Odp: Nowa odsłona strony Windows7.pl
« Odpowiedź #29 dnia: 14 Wrzesień 2009, 17:27:48 »
W tym momencie dałeś nam do zrozumienia, że nie warto z tobą wchodzić w dyskusje, bo i tak wiesz lepiej.
Ojej, mój post zniknął. Mirahz, wolność słowa wprowadzono już ho ho temu, a ty ciągle nie możesz się przestawić. Nie pisz "nam", bo piszesz w swoim imieniu, a nie wszystkich. Generalnie reprezentujesz ideę: "Oceniajcie, byle bez krytykowania".