TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

IE 8 PL dla Windows 7 skąd ??

IE 8 PL dla Windows 7 skąd ??
« dnia: 25 Sierpień 2009, 13:30:06 »
Cześć mam mały problem potrzebuje IE 8 (pl najlepiej) pod siódemkę mam w tej chwili wersje Ultimate E a na niej nie ma tej kijowej przeglądarki ale jest ona mi niezbędna a w zasadzie jej silnik poniewaz jest w jakimś stopniu wykorzystywany przez komunikator Aqq który używam i czasem mi się wiesza. Jeśli ktoś może niech poda link do pliku z instalka. (Powtarzam szukałem i nie znalazłem).

Odp: IE 8 PL dla Windows 7 skąd ??
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Sierpień 2009, 13:33:47 »
Cześć mam mały problem potrzebuje IE 8 (pl najlepiej) pod siódemkę mam w tej chwili wersje Ultimate E a na niej nie ma tej kijowej przeglądarki ale jest ona mi niezbędna a w zasadzie jej silnik poniewaz jest w jakimś stopniu wykorzystywany przez komunikator Aqq który używam i czasem mi się wiesza. Jeśli ktoś może niech poda link do pliku z instalka. (Powtarzam szukałem i nie znalazłem).
A strona Microsoftu?

Odp: IE 8 PL dla Windows 7 skąd ??
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Sierpień 2009, 13:37:47 »
poważnie przejrzałem uwierz ze od ms zaczelem ale nie znalazłem wiec zwracam się o pomoc tu;)

dawidengler

Odp: IE 8 PL dla Windows 7 skąd ??
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Sierpień 2009, 13:41:25 »
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpień 2009, 13:45:34 wysłana przez A$IOR »

Odp: IE 8 PL dla Windows 7 skąd ??
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Wrzesień 2009, 13:57:19 »
tak dla odswierzenia tematu poinformuje dla posiadaczy w7 bez IE8 zeby nie szukali instalki wystarczy wejsc w Włącz/Wyłącz funkcje systemu Windows i w liscie funcji zaznaczyc ptaszkiem IE8 ;) pozdro