TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Microsoft wyda poprawkę zwężającą menu start w Windows Vista PL?? :D

Odp: Microsoft wyda poprawkę zwężającą menu start w Windows Vista PL?? :D
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Sierpień 2009, 12:45:03 »
a mi szerokie(?) pasuje.
znaczy nie wiem czy mam szerokie czy waskie, nic nie zmienialem i mam poprostu takie jakie jest. i bardzo mi to odpowiada.

jakie Wy macie monitory ze Wam to przeszkadza? 15"?

(korzystam z win7 na lapku 20" 1680x1050)
hp hdx 9130el
20,1' hd, c2d 2x2,2GHz, 3GB DDR2-800, 2x160GB Seagate Momentus SATA, RadeonHD 2600XT 256DDR3

hp tx 2550ew
12,1' tablet, turion ZM80Ultra 2x2,1GHz, 4GB DDR2-800, 320GB Seagate Momentus SATA, RadeonHD 3200

Offline Blady

  • ***
  • 120
Odp: Microsoft wyda poprawkę zwężającą menu start w Windows Vista PL?? :D
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Sierpień 2009, 12:55:24 »
a mi szerokie(?) pasuje.
znaczy nie wiem czy mam szerokie czy waskie, nic nie zmienialem i mam poprostu takie jakie jest. i bardzo mi to odpowiada.

jakie Wy macie monitory ze Wam to przeszkadza? 15"?

(korzystam z win7 na lapku 20" 1680x1050)

Ja mam 19" 1440x900 korzystam z windows xp, ale nie trzeba mieć visty by  wiedzieć że ma rozjechane menu, pokaż screena jak to wygląda u ciebie

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Microsoft wyda poprawkę zwężającą menu start w Windows Vista PL?? :D
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Sierpień 2009, 16:51:03 »
W Sunrise można sobie ustalić szerokość Menu Start jakie się chce :)


Można ale tylko w tej wersji dla Windows 7 :D a przydało by się też w tweakerach do Visty :D najlepiej będzie połączyć wersje dla x86 i x64 dla visty w jeden uniwersalny :D

Niezła myśl ;)
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Offline Blady

  • ***
  • 120
Odp: Microsoft wyda poprawkę zwężającą menu start w Windows Vista PL?? :D
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Sierpień 2009, 21:29:41 »
W Sunrise można sobie ustalić szerokość Menu Start jakie się chce :)


Można ale tylko w tej wersji dla Windows 7 :D a przydało by się też w tweakerach do Visty :D najlepiej będzie połączyć wersje dla x86 i x64 dla visty w jeden uniwersalny :D

Niezła myśl ;)

Zatem kiedy możemy spodziewać się nowej wersji dla Visty SP2 PL ?? :D A i rozmiar tweakerów do Visty coś za wielki jest jak na tweaker, biorą pod uwagę, że ten dla 7 jest malutki i uniwersalny
« Ostatnia zmiana: 18 Sierpień 2009, 07:52:48 wysłana przez Punisher »

Offline Boss

Odp: Microsoft wyda poprawkę zwężającą menu start w Windows Vista PL?? :D
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Sierpień 2009, 15:20:44 »
Co z nową wersją sunrise dla siódemki? sCooBy^ chyba zapomniał o tym programie :(

Odp: Microsoft wyda poprawkę zwężającą menu start w Windows Vista PL?? :D
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Sierpień 2009, 15:38:21 »
Ładnie tak popędzać autora, który ma harówę w pracy oraz i tak dużo zajmuje się wami?

Odp: Microsoft wyda poprawkę zwężającą menu start w Windows Vista PL?? :D
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Sierpień 2009, 18:58:36 »
dobry pomysl z tym tweakiem i dla visty i 7 w jednym programiku ;)

Offline Blady

  • ***
  • 120
Odp: Microsoft wyda poprawkę zwężającą menu start w Windows Vista PL?? :D
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Sierpień 2009, 19:18:14 »
dobry pomysl z tym tweakiem i dla visty i 7 w jednym programiku ;)

Nie, nie, nie źle mnie zrozumiałeś. Chodzi oto, że tweaker do Windows 7 jest i dla jego wersji x86 i x64 w jednym pliku i mało waży, a tweaker do Visty waży zbyt dużo jak na tweaker (to już jakby zaawansowany program do optymalizacji systemu) i jest osobno dla wersji x86 i x64. Chodzi mi oto, żeby zmiejszyć rozmiar tych 2 części tweakera do Visty i połączyć wersję dla x86 i x64 w jedną z możliwością zwężania menu start

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Microsoft wyda poprawkę zwężającą menu start w Windows Vista PL?? :D
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Sierpień 2009, 19:20:39 »
dobry pomysl z tym tweakiem i dla visty i 7 w jednym programiku ;)

Nie, nie, nie źle mnie zrozumiałeś. Chodzi oto, że tweaker do Windows 7 jest i dla jego wersji x86 i x64 w jednym pliku i mało waży, a tweaker do Visty waży zbyt dużo jak na tweaker (to już jakby zaawansowany program do optymalizacji systemu) i jest osobno dla wersji x86 i x64. Chodzi mi oto, żeby zmiejszyć rozmiar tych 2 części tweakera do Visty i połączyć wersję dla x86 i x64 w jedną z możliwością zwężania menu start

Teoretycznie prościej by było Sunrise Seven zaadoptować do poprawnego działania w Windows Vista - problem w tym że nie mam jak teraz tego testować a obecnie zajmuję się rozwojem Sunrise Seven
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Offline Blady

  • ***
  • 120
Odp: Microsoft wyda poprawkę zwężającą menu start w Windows Vista PL?? :D
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Sierpień 2009, 19:25:17 »
Ładnie tak popędzać autora, który ma harówę w pracy oraz i tak dużo zajmuje się wami?

Kolega grzecznie zapytał, musimy niestety uzbroić się w cierpliwość jeśli chcemy dostać naprawdę wartościowy i dopracowany tweaker, trzeba go przecież jeszcze przetestować przed wypuszczeniem. Tak samo czekamy na tweaker nowy do Visty SP2 PL. Heh na początku wszyscy wybrzydzali Vistę, potem chwalili a teraz ci co ją chwalili to wybrzydzają, że 7 lepszy. Ale jak im się mówiło, że Vista to niewypał i jest to tylko system pośredni (przejściowy) między XP a 7 :D

dobry pomysl z tym tweakiem i dla visty i 7 w jednym programiku ;)

Nie, nie, nie źle mnie zrozumiałeś. Chodzi oto, że tweaker do Windows 7 jest i dla jego wersji x86 i x64 w jednym pliku i mało waży, a tweaker do Visty waży zbyt dużo jak na tweaker (to już jakby zaawansowany program do optymalizacji systemu) i jest osobno dla wersji x86 i x64. Chodzi mi oto, żeby zmiejszyć rozmiar tych 2 części tweakera do Visty i połączyć wersję dla x86 i x64 w jedną z możliwością zwężania menu start

Teoretycznie prościej by było Sunrise Seven zaadoptować do poprawnego działania w Windows Vista - problem w tym że nie mam jak teraz tego testować a obecnie zajmuję się rozwojem Sunrise Seven


Można by było ale to by mogło sprawić więcej kłopotów i opóźnić premierę Sunrise Seven :D a swoją drogą jaki jest obecny build??może jakieś screeny. Aha te linki z spolszczeniem do 7 nie działają tzn, nie można pobrać jakiś błąd wyskakuje. Aha na serwerze jest wciąż wersja tweaker seven 1.0.104 a pisze że powinna być 1.0.105 plik też jest tak błędnie podpisany ale w instalce widać że jest to stara wersja. Trzeba wrzucić poprawny plik :P  Szkoda że niema też nowej wersji dla visty bo miała być jak się ukaże sp2 do niej :D i miał mieć końcówkę .26


http://www.mediafire.com/?ztlkymoyjnj  podzielę się z wami prezentem od sCooBiego^ wersja 1.0.106 nie nowa (ostateczna na którą czekamy) ale kompatybilna z Windows 7 RTM
« Ostatnia zmiana: 18 Sierpień 2009, 19:43:14 wysłana przez Punisher »

Offline Theo

  • ***
  • 118
Odp: Microsoft wyda poprawkę zwężającą menu start w Windows Vista PL?? :D
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Sierpień 2009, 22:23:10 »
http://www.mediafire.com/?ztlkymoyjnj  podzielę się z wami prezentem od sCooBiego^ wersja 1.0.106 nie nowa (ostateczna na którą czekamy) ale kompatybilna z Windows 7 RTM

Mi nadal się wysypuje ta wersja na Win7 RTM x64 Professional
HP dv6-2120ew, Windows 7 SP1