TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Pasek narzędzi, miniaturki i problem

Pasek narzędzi, miniaturki i problem
« dnia: 11 Sierpień 2009, 21:32:23 »
Kiedtś na Windowsie 7 miałem tak, ze jak najechałem na ikonę otwartej aplikacji to pojawiała się jej miniatura, a po najechaniu na nią (bez klikania) okno aplikacji pokazywało się. Jak zjechałem myszką to się chowało (to było na wersji 7000). Mam wersję 7100 i już tak nie ma. Po najechaniu na miniaturę nic się nie dzieje. To normalne? Usunęli ten bajer w wersji 7100 czy mam coś źle skonfigurowane. (Mam włączone wszystkie ozdoby graficzne).

Odp: Pasek narzędzi, miniaturki i problem
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Sierpień 2009, 21:42:02 »
Kiedtś na Windowsie 7 miałem tak, ze jak najechałem na ikonę otwartej aplikacji to pojawiała się jej miniatura, a po najechaniu na nią (bez klikania) okno aplikacji pokazywało się. Jak zjechałem myszką to się chowało (to było na wersji 7000). Mam wersję 7100 i już tak nie ma. Po najechaniu na miniaturę nic się nie dzieje. To normalne? Usunęli ten bajer w wersji 7100 czy mam coś źle skonfigurowane. (Mam włączone wszystkie ozdoby graficzne).
Jesli mowisz o pasku zadań to nie usuneli miniatury są ;)

Odp: Pasek narzędzi, miniaturki i problem
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Sierpień 2009, 22:11:10 »
Tak miniatury są. Ale jak się na jakąś najechało bez kliknięcia (tak na pasku zadań) to wyświetlało się okno na całym pulpicie po prostu się maksymalizowało albo wychodziło na wierzch. A jak zjechałeś myszką to znikało.

Odp: Pasek narzędzi, miniaturki i problem
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Sierpień 2009, 22:20:31 »
Raczej wychodziło na wierzch tzn pokazywal sie poglad danego okna na pulpicie.Nadal tak jest tylko musisz miec otwarte przynajmniej 2 okna (2 programy).

Odp: Pasek narzędzi, miniaturki i problem
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Sierpień 2009, 22:21:47 »
No właśnie nie działa mi to :)
OOO właśnie zobaczyłem, że w ustawieniach paska zadań mam wyłączone areopeek i jest niektywne. Nie mogę włączyć tego.
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpień 2009, 22:23:49 wysłana przez arek@netblok.com »

Odp: Pasek narzędzi, miniaturki i problem
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Sierpień 2009, 22:25:43 »
Najedz na ikonke windows potem prawoklik wlasciwosci potem pasek zadan na dole sprawdz czy masz zaznaczone uzyj programu aero peek ;)

Odp: Pasek narzędzi, miniaturki i problem
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Sierpień 2009, 22:30:12 »
Aero Peek było włączone. Coś się zawiesiło. W ustawieniach wydajności wyłączyłem i włączyłem Aero Peek raz jeszcze i działa wszystko:)