TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

jak przenieść plik bootujący?

Offline rynio

  • ***
  • 176
jak przenieść plik bootujący?
« dnia: 06 Sierpień 2009, 09:50:53 »
Próbowałem w EasyBCD ,żeby przenieść ten plik bootujący na ten dysk , którym mam windowsa 7, ale coś nie działa, podczas instalowania windowsa 7 miałem drugi dysk wsadzony i na tym drugim dysku zainstalował się plik bootowalny i teraz żeby włączyć windowsa 7 muszę niepotrzebnie wsadzać ten drugi dysk, czy da się ten plik bootujący przenieść na ten dysk z windowsem 7?

Offline rynio

  • ***
  • 176
Odp: jak przenieść plik bootujący?
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Sierpień 2009, 14:29:06 »
wie ktoś w końcu jak to zrobić????

Odp: jak przenieść plik bootujący?
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Sierpień 2009, 15:09:52 »
wie ktoś w końcu jak to zrobić????
Probowales z VistaBoot pro?Wejdz w zakladke system bootloader potem w system bootloader instal option wybierz litere dysku na ktorym masz katalog z windows a potem kliknij instal bootloader

Offline rynio

  • ***
  • 176
Odp: jak przenieść plik bootujący?
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Sierpień 2009, 17:16:06 »
wie ktoś w końcu jak to zrobić????
Probowales z VistaBoot pro?Wejdz w zakladke system bootloader potem w system bootloader instal option wybierz litere dysku na ktorym masz katalog z windows a potem kliknij instal bootloader

heh daj spokój jakieś pierdoły, już na oficjalnym forum mi pomogli. Wystarczy użyć 'repair' na płytce windows 7 ;)