TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Jak to włączyć ?

Jak to włączyć ?
« dnia: 08 Sierpień 2009, 21:26:42 »

Jak włączyć ten pasek z ikonami u góry ?


« Ostatnia zmiana: 09 Czerwiec 2010, 17:53:45 wysłana przez Mirahz »
Lockerz.com
Strona na której praktycznie za darmo możemy dostać super nagrody takie jak np. iphony, pendrivy, skutery i wiele innych :)

Jeśli ktoś chce zaproszenie niech piszę!

Odp: Jak to włączyć ?
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Sierpień 2009, 21:49:02 »
Czy ja nie wyraźnie napisałem ? Nie chcę instalować i zanieczyszczać rejestru zbędnymi programami tylko włączyć pasek spod windowsa . Korzystałem z RocketDock i wiem jak wygląda ten pasek . Może podobieństwo jest ale pasek na screenie to nie RocketDock

Ktoś wie jak go uaktywnić z poziomu systemu ?

Offline Sotom

  • *****
  • 1113
Odp: Jak to włączyć ?
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Sierpień 2009, 21:50:22 »
System nie ma takiego paska...
To na screenie to oddzielna aplikacja tj RocketDock albo ObjectDock.

Odp: Jak to włączyć ?
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Sierpień 2009, 21:56:47 »

ObjectDock też jest inny

Offline Sotom

  • *****
  • 1113
Odp: Jak to włączyć ?
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Sierpień 2009, 21:58:59 »
Skoro jestes madrzejszy to sam sobie znajdz co to za pasek.
Sa tylko 4 mozliwosci:
RD
OD
Nexus? ( Na screenie widac)
Albo to na Linuxie jest zrobiony screen.

I sie nie kłóć bo system nie ma takiego paska. A jak nadal twierdzisz ze ma to powodzenia w szukaniu.
Aha. Pamietaj ze RD i OD maja tzw skórki wiec moga wygladac jak chca!

Odp: Jak to włączyć ?
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Sierpień 2009, 21:59:25 »
Cytuj
Czy ja nie wyraźnie napisałem ? Nie chcę instalować i zanieczyszczać rejestru zbędnymi programami

A przepraszam gdzie napisałeś, że to ma nie być progros??? Chciałeś włączyć górny pasek to dałem ci link do rocketdocka bo właśnie na screenie jest rocketdock, a system w sobie go nie posiada....
Lockerz.com
Strona na której praktycznie za darmo możemy dostać super nagrody takie jak np. iphony, pendrivy, skutery i wiele innych :)

Jeśli ktoś chce zaproszenie niech piszę!

Odp: Jak to włączyć ?
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Sierpień 2009, 22:07:18 »
Jeżeli myslisz, ze taki pasek ze screena to windowsowy to jestes kompletnym noobem ;/
To przeciez zwykly pasek typu podane wcześniej tylko z inną wizualna nakładką i tyle...
i tak najlepszy jest poczciwy windowsowy dock :P !!!
Windows 7 b.7100 64-bit
ASUS P5E-VM DO, E5200 2,5Ghz@3,42Ghz, 2048DDR2 800Mhz@933Mhz, ASUS HD4850
ST3500320AS x2 RAID0 Matrix
GATEWAY 2485W 24" + SAMSUNG LE40A856 40" :D

Odp: Jak to włączyć ?
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Sierpień 2009, 22:13:25 »
Napisane jest jak włączyć czy jaki program zainstalować by uzyskać taki pasek ? Ty się za to znasz @ Sotom . Podajesz ObjectDock , na oczy go widziałeś jak wygląda ? Jeżeli nie to nie wprowadzaj chociaż w błąd . Wystarczyło by napisać ze w windows 7 nie ma raczej możliwości uzyskania efektu takiego paska i należy posłużyć się jakąś dodatkową aplikacją , ale nie wymyślać co to za programy i oszukiwać bo to żaden z nich

@Precello ten nowy pasek zadań z może za sprawą modyfikacji w rejestrze by zmienił postać na taką jaka na screenie , ale o tym się już nie pomyślało co ?

Offline Sotom

  • *****
  • 1113
Odp: Jak to włączyć ?
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Sierpień 2009, 23:07:53 »
Napisane jest jak włączyć czy jaki program zainstalować by uzyskać taki pasek ? Ty się za to znasz @ Sotom . Podajesz ObjectDock , na oczy go widziałeś jak wygląda ? Jeżeli nie to nie wprowadzaj chociaż w błąd . Wystarczyło by napisać ze w windows 7 nie ma raczej możliwości uzyskania efektu takiego paska i należy posłużyć się jakąś dodatkową aplikacją , ale nie wymyślać co to za programy i oszukiwać bo to żaden z nich

@Precello ten nowy pasek zadań z może za sprawą modyfikacji w rejestrze by zmienił postać na taką jaka na screenie , ale o tym się już nie pomyślało co ?

Wlasnie chyba Ty nie wiesz jak moze wygladac zarowno Rocket jak i ObjectDock bo chyba na oczy skorek do nich nie widziales...
Jak pisalem. Jak jestes taaaaaaaaki madry to po co pytasz? Poszperaj w rejestrze znawco i miej sobie taki oto pasek :]

Wilq2006

Odp: Jak to włączyć ?
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Sierpień 2009, 00:28:00 »
Pasek na screenie to dock od Nexus,

http://www.winstep.net/default.asp?cat=nexus

bez instalacji tego programu w w7 nie uzyskasz takiego paska.

Odp: Jak to włączyć ?
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Sierpień 2009, 01:49:50 »
Napisane jest jak włączyć czy jaki program zainstalować by uzyskać taki pasek ? Ty się za to znasz @ Sotom . Podajesz ObjectDock , na oczy go widziałeś jak wygląda ? Jeżeli nie to nie wprowadzaj chociaż w błąd . Wystarczyło by napisać ze w windows 7 nie ma raczej możliwości uzyskania efektu takiego paska i należy posłużyć się jakąś dodatkową aplikacją , ale nie wymyślać co to za programy i oszukiwać bo to żaden z nich

@Precello ten nowy pasek zadań z może za sprawą modyfikacji w rejestrze by zmienił postać na taką jaka na screenie , ale o tym się już nie pomyślało co ?


Buhaahaahaa, padłem.. Człowieku, naprawde jesteś "głupi" czy żartujesz??

"""Napisane jest jak włączyć czy jaki program zainstalować by uzyskać taki pasek ? Ty się za to znasz @ Sotom . Podajesz ObjectDock , na oczy go widziałeś jak wygląda ? """  ;D

Odp: Jak to włączyć ?
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Sierpień 2009, 02:43:37 »
@Wilq2006 właśnie o taką odpowiedź chodziło .
@Sotom poczytaj wyżej skąd ten pasek jest , przestań się wymądrzać jak nie masz pewnosci i nie wprowadzaj w błąd
@grzegorz7853  śmiejesz się ze swojej głupoty ? Masz rację jest się z czego pośmiać :) Mógłbyś sobie jednak darować i nie spamować ? Chyba ze coś twoja wypowiedź nowego wniosła do tematu ?
« Ostatnia zmiana: 09 Sierpień 2009, 02:45:23 wysłana przez borneo7 »

Offline Sotom

  • *****
  • 1113
Odp: Jak to włączyć ?
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Sierpień 2009, 11:20:19 »
@Wilq2006 właśnie o taką odpowiedź chodziło .
@Sotom poczytaj wyżej skąd ten pasek jest , przestań się wymądrzać jak nie masz pewnosci i nie wprowadzaj w błąd
@grzegorz7853  śmiejesz się ze swojej głupoty ? Masz rację jest się z czego pośmiać :) Mógłbyś sobie jednak darować i nie spamować ? Chyba ze coś twoja wypowiedź nowego wniosła do tematu ?

A Twoja wniosła?
A wyzej napisałem Ci ze 1 z mozliwosci jest Nexus wiec zachowuj się dzieciaku. Bo po 1 uparcie twierdziles ze taki pasek zrobic mozna poprzez edycje rejestru a po 2 to nie podwórko. Internet to nie samowolka. Poczytaj Netykietę o ile wiesz co to jest.

@down
Jak pisalem. Netykieta...
« Ostatnia zmiana: 09 Sierpień 2009, 13:13:42 wysłana przez Sotom »

Odp: Jak to włączyć ?
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Sierpień 2009, 13:09:10 »
Może wstrzymaj się z pouczaniem , a raczej pouczaj sam siebie .  Każda moja wnosi coś do tematu którego jestem autorem i nie zapominaj o tym . Nie jestem twoim dzieckiem wiec sobie zważaj na to co piszesz . Jeżeli twierdzisz ze się upieram że można osiągnąć ten efekt może przejdź się do lekarza bo coś chyba z twoim czytaniem lub zrozumieniem jest nie bardzo :) Jeżeli masz jeszcze jakieś problemy to zapraszam na priv , forum nie jest odpowiednim miejscem na taką dyskusję