TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

"Blog"-- http://www.7link.tk

Offline Tom

  • *****
  • 589
  • ;)
Odp: "Blog"-- http://www.7link.tk
« Odpowiedź #150 dnia: 04 Marzec 2012, 21:58:15 »
Gdy "blog" zaczął przypominać swoją obecną wersję, prosiłem o kontakt w celu przesłania ewentualnych funduszy na jakiś malutki porządny hosting. Niestety, nie otrzymałem odpowiedzi od nikogo.

Szanow(a)ny Pan Kolega KilKr zaopiekował się nim, zmieniał hostingi, gdy kolejne padały. Ja po części porzuciłem projekt. Na fali wydarzeń związanych z ACTA, dla własnego bezpieczeństwa strona zniknęła. Jednak długo nie zagrzała ponownie miejsca, gdyż i ten hosting padł.

Gdyby ktoś miał propozycje hostingów, najlepiej własnego celem wynajęcia nam nieodpłatnie jakiejś przestrzeni, będzie naprawdę świetnie. Wszelkie datki również przyjmę ;)
MSI Wind U100  |  W7 RTM Home Premium

Offline Blady

  • ***
  • 120
Odp: "Blog"-- http://www.7link.tk
« Odpowiedź #151 dnia: 20 Maj 2012, 12:45:36 »
Dlaczego Windows 7 SP1 x64 PL pobrany z bloga ma napis Starting Windows skoro to polska wersja będąca tym samym co sklepowa wersja, a przykładowo Windows 7 SP1 Professional x64 PL preinstalowany na moim świeżo zainstalowanym laptopie ma ten napis po polsku ??

Może ktoś podesłać polskie pliki z obrazu Windows 7 SP1 x64 PL odpowiadające za napis Trwa uruchamianie systemu Windows ?