TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Win7-nie zapisuje hasła do połączenia internetowego.

Win7-nie zapisuje hasła do połączenia internetowego.
« dnia: 07 Sierpień 2009, 20:28:16 »
Witam,
ostatnio miałem problemy z neostradą, a dokładniej całe moje miasto. Padły im serwery czy coś takiego.
Podczas tej awarii nie można było się połączyć z netem, łączenie zatrzymywało się na "Trwa weryfikacja nazwy użytkownika i hasła".
Teraz kiedy to naprawili mój problem polega na tym, że gdy wpiszę dane w ustawienia połączenia internetowego, kilknę żeby zapisało, to się połączy, ale po restarcie interentu, lub jego odłączeniu-gdy kilkam połącz(bo dane internetowe powinny być zapisane) to wywala mi że pisuję złe dane. Gdy wpiszę ponownie to się połączy. Próbowałem wszystkiego tj. wpisywania innych haseł, pustych, reinstalacji sterowników modemu żeby wyczyścić to co tam jest wpisane źle, a nowe się nie zapisują. :/
Gdyby miał ktoś jakiś pomysł co zrobić to proszę o pomoc.
Z góry Thx

Odp: Win7-nie zapisuje hasła do połączenia internetowego.
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Sierpień 2009, 20:59:42 »
Jaki build masz zainstalowany? Chyba nie rtm jeśli tak to radze przeinstalować bo w kilku buildach między rc a rtm był taki problem.

Odp: Win7-nie zapisuje hasła do połączenia internetowego.
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Sierpień 2009, 10:38:41 »
Mój build to 7229.
Potrzebuję tego buildu, żeby odpalić Aiona, gdyż na 7100 nie chce chodzić nie wiadomo dlaczego :/
Jakiś problem z gameguardem jest, a tutaj działa :)

Offline amp

Odp: Win7-nie zapisuje hasła do połączenia internetowego.
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Sierpień 2009, 12:21:56 »
niestety chyba dopiero 7260 zapamiętuje hasło

Odp: Win7-nie zapisuje hasła do połączenia internetowego.
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Sierpień 2009, 12:25:05 »
Cholerka, a nie ma jakiś patchy usuwających ten problem.?
Ale zaraz po instalacji wszystko było Ok. :(