TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

pozmieniały mi się rozszerzenia

pozmieniały mi się rozszerzenia
« dnia: 06 Sierpień 2009, 22:51:03 »
Nie wiem czy to dobry dział  ??? ale pisze tutaj bo ponieważ jakiś czas temu kolega wysłał mi virusa który pozmieniał mi wszystkie rozszerzenia .exe na .lnk (nie mam pojęcia co to za rozszerzenie) powiedział mi ,że to obrazek więc zrobiłem ,żeby otwierało za pomocą painta i teraz wszystko o tym rozszerzeniu .lnk chce otwierać przez painta nie mam pojęcia co robić bo teraz nic mi nie działa. Liczę na waszą pomoc.

Odp: pozmieniały mi się rozszerzenia
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Sierpień 2009, 23:02:24 »
Lnk to rozszerzenie skrótu a nie obrazka, korzystając z pomocy kogoś pamiętaj żeby ta osoba choć trochę się znała na komputerach.

Przeskanuj komp antywirusem, jeżeli nie masz to zainstaluj np. Avasta, po wywaleniu syfa zmiana nazw plików będzie trudna, na szczęście masz Przywracanie Systemu, użyj go aby cofnąć się do czasu zanim złapałeś wirusa, następnie znów zainstaluj antywirusa, i przeskanuj dyski.

Odp: pozmieniały mi się rozszerzenia
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Sierpień 2009, 23:03:36 »
a potem koledze kopa w jajka ;D

Odp: pozmieniały mi się rozszerzenia
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Sierpień 2009, 23:09:18 »
dzięki za rade ;]