TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Nie będzie Windows 7E (!)

Nie będzie Windows 7E (!)
« dnia: 03 Sierpień 2009, 01:10:41 »
Microsoft ogłosił w piątek, że w Europie dostarczany będzie taki sam Windows 7 jak na całym świecie po tym jak producenci komputerów i inni partnerzy biznesowi zaczęli narzekać na bezprzeglądarkową wersję systemu Windows. Po instalacji systemu i uruchomieniu załączonej przeglądarki (IE) pojawi się ekran wyboru (instalacji) innej przeglądarki (patrz zrzut ekranu niżej). Prawdopodobnie będzie to polegało na przekierowaniu użytkownika na adres www.browserballot.eu (obecnie witryna niedostępna), gdzie będzie możliwa instalacja innej przeglądarki (m.in. Firefox, Opera, Chrome, Safari). Do osób, które zamówiły wersję E w przedsprzedaży przyjdzie paczka z pełną edycją Windows 7. W sprzedaży dostępne będą także wersje Upgrade umożliwiające aktualizację z systemu Windows Vista do Windows 7. Microsoft wykonał zdecydowany ruch przed decyzją Komisji Europejskiej odnośnie akceptacji ekranu wyboru przeglądarki, żeby nie trzymać partnerów dłużej w niepewności. Miejmy nadzieję, że Komisja nie będzie robić problemów i zaakceptuje propozycję giganta z Redmond. W przeciwym wypadku szykują się kolejne kary..
http://windows7center.com/news/no-more-windows-7-e-in-europe/
« Ostatnia zmiana: 03 Sierpień 2009, 01:39:49 wysłana przez grzegorz7853 »Offline michau

  • *****
  • 3974