TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Pytanie dla newbie

Pytanie dla newbie
« dnia: 02 Sierpień 2009, 13:55:58 »
Witam

Zamierzam kupić na firmę 8 notebooków z Windows Vista home premium chciałbym do 1 stycznie zaktualizować je do 7 do home czy mogę ich używać w firmie z wersją home?

Offline Wojtek

  • ****
  • 309
Odp: Pytanie dla newbie
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Sierpień 2009, 15:10:52 »
Wszystko zależy od licencji - trzeba będzie ją przeczytać (gdy system wyjdzie). Nie mam RTMa, żeby się z nią zapoznać już teraz - poproś kogoś z forum o podesłanie odpowiedniego pliku.
Jeżeli w EULA nie ma zastrzeżeń co do wykorzystania systemu w firmie, nie będzie z tą sprawą problemu.
XP i Vistę w wersji Home można było używać w firmach, a Office 2007 Home już nie ...
Jak dla mnie, na 99,99% będziesz mógł wykorzystywać Windows 7 Home w firmie - nie wierzę, że cokolwiek w tej kwestii się zmieni.
Pozdrawiam,
Wojtek

Niedostępny przez najbliższe tygodnie/miesiące. Nie będę odpisywał w subskrybowanych wątkach, nie będę odpisywał na wiadomości prywatne.