TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

[FIFA 09] - drastycznie zwalnia po paru minutach gry...

[FIFA 09] - drastycznie zwalnia po paru minutach gry...
« dnia: 01 Sierpień 2009, 21:13:42 »
Witam serdecznie !!

Ja mam za to problem z podaną grę w temacie, gra uruchamia się bez problemu, przechodzę do meczu pierwsze 2-3 min gra chodzi pięknie, ale po tym czasie zaczyna drastycznie zwalniać, wygląda to tak jakby miał za słaby komputer.

Z innymi grami nie mam takiego problemu, wszystko jest w porządku 

Wszystkie najnowsze stery poinstalowane, wyłączyłem zbędne bajery ale i tak gra wariuje nie da sie po prostu normalnie pograć.


znalazłem podobny temat na zagranicznym forum [->   http://www.sevenforums.com/gaming/2398-fifa-09-a-3.html#post95116


Zrozumieć zrozumiałem, ale nie wszystko dokladniej ten kawaleczek "Look at the top of this page and click on usercp, you can fill your system details and more out there"


Tak więc, czekam na szybką odp. i pozdrawiam wszystkich  "7-kowiczów"   :D

Odp: [FIFA 09] - drastycznie zwalnia po paru minutach gry...
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Sierpień 2009, 14:06:38 »
ja tez mam problem z fifa 09.jakos udalo mi sie zainstalowac przy zgonosci z vista sp2.ale jak wchodze w mecz i ten pasek sie laduje to po chwili pokazuje ze program przestal dzialac..ocb?

Odp: [FIFA 09] - drastycznie zwalnia po paru minutach gry...
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Sierpień 2009, 15:01:05 »
pomoze ktos?