TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Asystent zgodności programów

Asystent zgodności programów
« dnia: 30 Lipiec 2009, 10:52:17 »
Jak wyłączyć to dziadostwo ? We wszystkich wcześniejszych wersjach systemu tego nie było, w rtm jest. Co dziwne wywala to w programach które działały pod wcześniejszymi wersjami.

Opcja podana nizej nie działa

Edytor zasad lokalnych grupy > konfiguracja komputera > szablony administracyjne > składniki systemu > zgodnosc aplikacji > Wyłącz asystenta zgodnosci

Jakieś pomysły ?

Offline Theo

  • ***
  • 118
Odp: Asystent zgodności programów
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Lipiec 2009, 11:29:19 »
Jak wyłączyć to dziadostwo ? We wszystkich wcześniejszych wersjach systemu tego nie było, w rtm jest. Co dziwne wywala to w programach które działały pod wcześniejszymi wersjami.

Opcja podana nizej nie działa

Edytor zasad lokalnych grupy > konfiguracja komputera > szablony administracyjne > składniki systemu > zgodnosc aplikacji > Wyłącz asystenta zgodnosci

Jakieś pomysły ?


Usługi -> Program Compatibility Assistant Service wyłącz
HP dv6-2120ew, Windows 7 SP1

Odp: Asystent zgodności programów
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Lipiec 2009, 12:45:22 »
Na to też wpadłem. Niestety wyłączenie tej usługi niczego nie zmienia, monity nadal się pokazują.

Odp: Asystent zgodności programów
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Lipiec 2009, 19:13:07 »
Czy tylko ja borykam się z tym głupim monitem ? Stawiam browara jak ktos pomoże mi wyłączyć te głupie powiadomienia.

Offline Theo

  • ***
  • 118
Odp: Asystent zgodności programów
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Lipiec 2009, 20:10:35 »
Czy tylko ja borykam się z tym głupim monitem ? Stawiam browara jak ktos pomoże mi wyłączyć te głupie powiadomienia.


U mnie to podziałało... Co prawda mam jeszcze wyłączoną usługę raportowania błędów ale raczej nei ma to za dużo wspólnego...
HP dv6-2120ew, Windows 7 SP1

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Asystent zgodności programów
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Sierpień 2009, 09:48:46 »
A uruchomiłeś ponownie komputer?