TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

2 problemy z konfiguracją połączenia internetowego

2 problemy z konfiguracją połączenia internetowego
« dnia: 28 Lipiec 2009, 12:00:38 »
Witam :)
Otóż mam kilka problemów z konfigurowaniem internetu na Windows 7, wersja 7229.
Mam 3 profile użytkowników w Windowsie - każdy jest administratorem.
Internet jest z Dialogu jeżeli to ma jakiś wpływ.
Problem 1) Próbowałem dosłownie z 50 razy skonfigurować połączenie tak, żeby samo się zalogowało podczas startu Windowsa, albo chociaż, żeby zapamiętywało login i hasło użytkownika - nic z tego, za każdym razem trzeba od nowa wpisywać login i hasło, ta opcja po prostu nie działa, a to bardzo ważne. Doszły mnie słuchy, że jeżeli jest komputer podłączony do modemu to tak jest i musiałbym miec router, czy to prawda? Jeżeli to prawda to nie ma żadnego sposobu na ominięcie tego, w każdym bądź razie na XP zapamiętywał normalnie.
Problem 2) Kiedy daje przełącz użytkownika, wtedy połączenie z internetem zostaje zerwane i jest to dosyć uciążliwe, jest na to jakiś sposób, żeby nie zrywało połączenia?
Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi bądź linki do odpowiedzi na moje pytania. Jeżeli uda mi się rozwiązać te 2 mankamenty to  wszystko będzie dobrze działać :)
Pozdrawiam serdecznie.