TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Mam problem

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Mam problem
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Grudzień 2008, 18:05:15 »
Ja też mam takiego Radka i moje stery od ACER`a działają znakomicie pod Vista.

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Mam problem
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Grudzień 2008, 18:18:32 »
Ja też mam takiego Radka i moje stery od ACER`a działają znakomicie pod Vista.

w moim niestety niektore gry przykladowo po prostu dzialaja w pokazie slajdow albo ze strasznymi bledami graficznymi - to sie tyczy glownie starszych gier. a powiedz mi uzywales tego radka na Windows 7 ? dziala u Ciebie jak trzeba fullscreen czy dostajesz freeze`a po wlaczeniu jakiejs gry na fullscreenie ?

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Mam problem
« Odpowiedź #17 dnia: 27 Grudzień 2008, 18:20:28 »
Na laptopie jeszcze nie instalowałem W7. Może skuszę się teraz jak beta jest dostępna i wtedy się wypowiem. A co u Ciebie nie działa?

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Mam problem
« Odpowiedź #18 dnia: 29 Grudzień 2008, 11:56:22 »
U mnie jest ten sam problem co na Viscie ze sterownikami od ATI przerabianymi za pomoca Mobility Modder. Po odpaleniu czegokolwiek w fullscreenie przy uzyciu D3D ( kazda gra albo np. Media Center ) grafika dostaje freeze`a, komp dziala nadal bo slychac dzwiek itd. ale grafika wali czarny ekran, zawiesza kursor i tyle. BenQ nie dostarczyl sterownikow do Visty...a Win7 uzywa chyba sterownika od ATI bo na tym z WU dzieje sie to samo.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Mam problem
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Grudzień 2008, 12:39:45 »
Temat do zamknięcia problem rozwiązany. Dzięki ziebal. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Mam problem
« Odpowiedź #20 dnia: 29 Grudzień 2008, 14:57:41 »
Zamknięte