TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

ciekawy sposób na zablokowanie aktywacji W7 RTM :]

Offline Sotom

  • *****
  • 1113
Odp: ciekawy sposób na zablokowanie aktywacji W7 RTM :]
« Odpowiedź #555 dnia: 07 Sierpień 2009, 21:19:48 »
Co z tego. Tak czy siak sie da.

Odp: ciekawy sposób na zablokowanie aktywacji W7 RTM :]
« Odpowiedź #556 dnia: 08 Sierpień 2009, 12:38:08 »

Te loadery na jakiej zasadzie działają , zmieniają coś w biosie ? Po ich zastosowaniu nie można korzystać z aktualizacji ? Ten aktywator od scoobi na blogu to on dobry ?

Odp: ciekawy sposób na zablokowanie aktywacji W7 RTM :]
« Odpowiedź #557 dnia: 08 Sierpień 2009, 12:44:12 »
Takie pytanko bo mam zamiar postawic system od nowa czy aktywator od Scoobiego działa na Ultimate ?

Odp: ciekawy sposób na zablokowanie aktywacji W7 RTM :]
« Odpowiedź #558 dnia: 08 Sierpień 2009, 12:48:54 »

Te loadery na jakiej zasadzie działają , zmieniają coś w biosie ? Po ich zastosowaniu nie można korzystać z aktualizacji ? Ten aktywator od scoobi na blogu to on dobry ?
Dzialaja na zasadzie "oszukania systemu" i emulacji biosu.A wiec SLIC+certyfikat+KLUCZ oem=trwala aktywacja offline

Odp: ciekawy sposób na zablokowanie aktywacji W7 RTM :]
« Odpowiedź #559 dnia: 08 Sierpień 2009, 12:51:17 »
Takie pytanko bo mam zamiar postawic system od nowa czy aktywator od Scoobiego działa na Ultimate ?
U niektorych dziala a u innych nie ;).Wyszlo sporo emulatorow (poszukaj dobrze na forum),jakis z nich napewno u Ciebie sie sprawdzi ;)

Odp: ciekawy sposób na zablokowanie aktywacji W7 RTM :]
« Odpowiedź #560 dnia: 08 Sierpień 2009, 13:02:22 »
No właśnie spoto tego wyszło ale najpierw wyprobuje ten od Scoobiego mam nadzieje ze zadziała  :)

Offline marusg

  • ***
  • 143
  • hej ludziska,będe królem spamowiska
Odp: ciekawy sposób na zablokowanie aktywacji W7 RTM :]
« Odpowiedź #561 dnia: 08 Sierpień 2009, 13:17:21 »
jak nie zadziała to użyj Orbit30&Hazar, jeden klik i po kłopocie
E5200@3,4Ghz|Gigabyte GA-EP31-DS3L|4GB A-data Gaming Edition|Scythe Mugen|Pentagram Silent Force 460W|CoolerMaster Elite 331|Gainward HD4850 Golden Sample|Segate Baraccuda 500GB|Samsung SyncMaster T190

Odp: ciekawy sposób na zablokowanie aktywacji W7 RTM :]
« Odpowiedź #562 dnia: 08 Sierpień 2009, 14:37:42 »

Jeżeli aktywacja loaderem nie pozwala na dokonywanie aktualizacji to na arzie lepiej chyba poczekać na udostępnienie cracka . Gdy wyjdzie i się go zastosuje to loader może sprawić jakieś komplikacje ?


Odp: ciekawy sposób na zablokowanie aktywacji W7 RTM :]
« Odpowiedź #563 dnia: 08 Sierpień 2009, 14:44:48 »

Jeżeli aktywacja loaderem nie pozwala na dokonywanie aktualizacji to na arzie lepiej chyba poczekać na udostępnienie cracka . Gdy wyjdzie i się go zastosuje to loader może sprawić jakieś komplikacje ?


Aktywacja loaderem pozwala na instalowanie wszelkich aktualizacji :)Jesli cos w przyszlosci wyjdzie to tylko loader o innej nazwie i z nowym kluczem ktorego juz pozniej MS nie bedzie mogl umiescic na czarnej liscie.A to ze klucz z ultimy na nia trafi nie wplynie na dezaktywacje systemu pod warunkiem ze bedziesz zwracal uwage co pobierasz przez WU ;)

Odp: ciekawy sposób na zablokowanie aktywacji W7 RTM :]
« Odpowiedź #564 dnia: 08 Sierpień 2009, 15:09:45 »
Czyli na chwilę obecną polecane jest zastosowanie loadera bo nie  ma co czekać na jakieś inne udogodnienia które maja działać na podobnej zasadzie ?


Offline Sotom

  • *****
  • 1113
Odp: ciekawy sposób na zablokowanie aktywacji W7 RTM :]
« Odpowiedź #565 dnia: 08 Sierpień 2009, 15:32:55 »
Nie bedzie innych opcji.
Tylko loader jesli chcesz miec Windowsa aktywowanego.
Albo oryginal ;p

Odp: ciekawy sposób na zablokowanie aktywacji W7 RTM :]
« Odpowiedź #566 dnia: 08 Sierpień 2009, 16:23:55 »
Na VB postawiłem nowego W7 7600. Spolsczyłem, aktywowałem loaderem chinoli i wszystko było dobrze "System Windows został aktywowany" i znaczek zapytaj o oryginalne... Ale po integracji tego samego systemu i ponownej instalacji z świeżego obrazu własnej roboty system z powrotem stał się nieaktywny. Gdzie jest wina? Po mojej stronie czy nie da się w ogóle zrobić aktywowanego Windowsa? Zależy mi na tym.

PS. Miałem dylemat przy dobieraniu tematu ale uznałem że temat bardziej dotyczy aktywacji.

Odp: ciekawy sposób na zablokowanie aktywacji W7 RTM :]
« Odpowiedź #567 dnia: 08 Sierpień 2009, 17:25:08 »
Jako że dostęp do bloga został wstrzymany . Na pm podesłał by ktoś linki do aktywatora orbita hazar oraz tego scoobiowskiego ?

Odp: ciekawy sposób na zablokowanie aktywacji W7 RTM :]
« Odpowiedź #568 dnia: 09 Sierpień 2009, 10:20:49 »
Laptop emachines ACER  E725 Nie mogę zaaktywować żadnym loaderem, poprostu zadnym może zna ktos sposób albo powód???????

Odp: ciekawy sposób na zablokowanie aktywacji W7 RTM :]
« Odpowiedź #569 dnia: 09 Sierpień 2009, 10:37:50 »
Laptop emachines ACER  E725 Nie mogę zaaktywować żadnym loaderem, poprostu zadnym może zna ktos sposób albo powód???????
Kazdym czyli:Wow 7,orbit loader release 4 i 5,ten od "chinoli",i hazarda?