TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

ciekawy sposób na zablokowanie aktywacji W7 RTM :]

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: ciekawy sposób na zablokowanie aktywacji W7 RTM :]
« Odpowiedź #690 dnia: 17 Sierpień 2009, 14:19:14 »
Madzia daj znac czy podmiana plików które wysłałem przyniosła jakiś skutek.
Gdzie mam je skopiowac/podmienic?
tu masz opis co powininnaś zrobic:
1.polecenie uruchom ---->services.msc----->Ochrona Oprogramowania (Software Protection)------>zatrzymaj usługę
2.plik tokens.dat przenieś do katalogu X:\Windows\ServiceProfiles\NetworkService\AppData\Roaming\Microsoft\SoftwareProtectionPlatform (gdzie X to litera dysku)
3.plik pkeyconfig.xrm-ms przenieś do katalogu X:\Windows\System32\spp\tokens\pkeyconfig (gdzie X to litera dysku)
4.włącz usługę Ochrona Oprogramowania (Software Protection)
5.kliknij klawisz win+r wpisz slui i wpisz klucz wersji RTM aktywując system telefonicznie
6.Ciesz się zainstalowanym Windows 7
Po co tak? Chce podmienic te 2 pliki co mi dales i powinna juz byc aktywacja w moj komputer i dalej to juz wiem jak. Tylko gdzie te 2 pliki (slui.exe i slmgr.vbs) mam skopiowac zeby zastapic te stare? Nie wiem gdzie one sa w systemie.

dawidengler

Odp: ciekawy sposób na zablokowanie aktywacji W7 RTM :]
« Odpowiedź #691 dnia: 17 Sierpień 2009, 14:26:39 »
pliki slui.exe i slmgr.vbs znajduja się w folderze x:/windows/system32 (gdzie x to litera dysku)

Odp: ciekawy sposób na zablokowanie aktywacji W7 RTM :]
« Odpowiedź #692 dnia: 17 Sierpień 2009, 14:41:24 »
A$IOR a czy tak telefonicznie można aktywować wersje HP i czy do tego można użyć tych kluczy które wrzuciłeś na yoyo ewentualnie czy masz może dostęp do klucza do tej wersji?

dawidengler

Odp: ciekawy sposób na zablokowanie aktywacji W7 RTM :]
« Odpowiedź #693 dnia: 17 Sierpień 2009, 14:47:03 »
można.w podobny sposób aktywowałem wersje professional

Odp: ciekawy sposób na zablokowanie aktywacji W7 RTM :]
« Odpowiedź #694 dnia: 17 Sierpień 2009, 14:55:10 »
Ale przy użyciu tamtych kluczy?

dawidengler

Odp: ciekawy sposób na zablokowanie aktywacji W7 RTM :]
« Odpowiedź #695 dnia: 17 Sierpień 2009, 14:56:14 »
tak przy uzyciu tych kluczy co są na blogu

Odp: ciekawy sposób na zablokowanie aktywacji W7 RTM :]
« Odpowiedź #696 dnia: 17 Sierpień 2009, 14:59:09 »
ok dzięki za odpowiedź będę próbował

Offline Sotom

  • *****
  • 1113
Odp: ciekawy sposób na zablokowanie aktywacji W7 RTM :]
« Odpowiedź #697 dnia: 17 Sierpień 2009, 17:36:42 »
daj screena




Bo zle wpisujesz.
Musi byc tak:
slmgr.vbs -ipk <klucz>

Odp: ciekawy sposób na zablokowanie aktywacji W7 RTM :]
« Odpowiedź #698 dnia: 17 Sierpień 2009, 18:50:20 »
Witam czy moge prosić o dwa pliki slui.exe i slmgr.vbs prawdopodobnie to jest przyczyna  niewiem co się stało włączyłem kompa a tu czarne tło nic o aktywacji nie pisze standartowe ikony nawet w ulubionych nic nie mam proszę o pomoc

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: ciekawy sposób na zablokowanie aktywacji W7 RTM :]
« Odpowiedź #699 dnia: 17 Sierpień 2009, 18:53:42 »
daj screena




Bo zle wpisujesz.
Musi byc tak:
slmgr.vbs -ipk <klucz>
To i tak juz jest teraz w moim przypadku bez znaczenia ;D
Witam czy moge prosić o dwa pliki slui.exe i slmgr.vbs prawdopodobnie to jest przyczyna  niewiem co się stało włączyłem kompa a tu czarne tło nic o aktywacji nie pisze standartowe ikony nawet w ulubionych nic nie mam proszę o pomoc
http://rapidshare.com/files/268163714/slui.exe.html
http://rapidshare.com/files/268164048/slmgr.vbs.html

Offline szpachla

  • ***
  • 113
  • GG.HF
Odp: ciekawy sposób na zablokowanie aktywacji W7 RTM :]
« Odpowiedź #700 dnia: 19 Sierpień 2009, 13:55:40 »
Przeczytałem temat ale dalej nie wiem jak aktywować świeżo zainstalowany RTM z wgranymi po instalacji Lang Packiem PL.
Pomoże ktoś?
Intel Core2Duo E6300 1,86@3.2 GHz
Asus p5k
G.Skill 2X1GB @ 900 MHz
GeForce 8800 GT, core @ 600 MHz
Chieftec GPS-450W


Odp: ciekawy sposób na zablokowanie aktywacji W7 RTM :]
« Odpowiedź #701 dnia: 19 Sierpień 2009, 14:15:18 »
Przeczytałem temat ale dalej nie wiem jak aktywować świeżo zainstalowany RTM z wgranymi po instalacji Lang Packiem PL.
Pomoże ktoś?
Wersje Ultimate aktywujesz przez emulacje biosu loaderem np 7 loader release 4 badz 5 badz aktywatorem od Orbita i Hazara

Odp: ciekawy sposób na zablokowanie aktywacji W7 RTM :]
« Odpowiedź #702 dnia: 20 Sierpień 2009, 16:19:49 »
Witam.
Mam problem z aktywacją. Windows 7 Ultimate RTM angielski spolszczony po instalacji. Jak mi się kończył 30 dniowy okres to postanowiłem aktywować. Zacząłem od 7Loader v 1.4 co się nie udało :( A potem już poleciało i użyłem wszystkiego co tylko znalazłem na blogu :)
Da się wrócić do stanu początkowego, czy trzeba formata robić? Albo czego jeszcze spróbować, żeby wreszcie mieć aktywowany.

Offline lr001

Odp: ciekawy sposób na zablokowanie aktywacji W7 RTM :]
« Odpowiedź #703 dnia: 20 Sierpień 2009, 16:21:25 »
Witam.
Mam problem z aktywacją. Windows 7 Ultimate RTM angielski spolszczony po instalacji. Jak mi się kończył 30 dniowy okres to postanowiłem aktywować. Zacząłem od 7Loader v 1.4 co się nie udało :( A potem już poleciało i użyłem wszystkiego co tylko znalazłem na blogu :)
Da się wrócić do stanu początkowego, czy trzeba formata robić? Albo czego jeszcze spróbować, żeby wreszcie mieć aktywowany.

z tego co pamietam to aktywowac trzeba angielsa wersje a dopiero pozniej LP wgrywac, ale moge sie mylic
WIN 7 PROF + LEGAL KEY + AKTYWACJA = :)

Odp: ciekawy sposób na zablokowanie aktywacji W7 RTM :]
« Odpowiedź #704 dnia: 20 Sierpień 2009, 16:23:20 »
Witam.
Mam problem z aktywacją. Windows 7 Ultimate RTM angielski spolszczony po instalacji. Jak mi się kończył 30 dniowy okres to postanowiłem aktywować. Zacząłem od 7Loader v 1.4 co się nie udało :( A potem już poleciało i użyłem wszystkiego co tylko znalazłem na blogu :)
Da się wrócić do stanu początkowego, czy trzeba formata robić? Albo czego jeszcze spróbować, żeby wreszcie mieć aktywowany.
Jaki masz komunikat o aktywacji we wlasciwosciach systemu?Ile dni?