TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Bill Gates Confirms Project Natal For PC

Bill Gates Confirms Project Natal For PC
« dnia: 26 Lipiec 2009, 21:22:21 »
Wg doniesień ze strony megagames.com Bill Gates potwierdza że Projekt Natal który został zaprezentowany na konsoli XBOX 360 zostanie w przyszłości zastosowany w komputerach klasy PC.


Cytuj
Microsoft chairman, Bill Gates, confirmed today that the much anticipated Project Natal isn't intended for Xbox 360 and future Microsoft consoles only.

"I'd say a cool example of that, that you'll see... in a little over a year, is this (depth) camera thing." Gates said before adding that it is not meant for games only, "but for media consumption as a whole, and even if they connect it up to Windows PCs for interacting in terms of meetings, and collaboration, and communication."

"Both the Xbox guys and the Windows guys latched onto that [Project Natal] and now even since they latched onto it the idea of how it can be used in the office is getting much more concrete, and is pretty exciting."

"I think the value is as great for if you're in the home, as you want to manage your movies, music, home system type stuff, it's very cool there," Gates concluded. "And I think there's incredible value as we use that in the office connected to a Windows PC. So Microsoft research and the product groups have a lot going on there, because you can use the cost reduction that will take place over the years to say, why shouldn't that be in most office environments."

Źródło:

http://megagames.com/news/html/hardware/billgatesconfirmsprojectnatalforpc.shtml

Demo Project Natal na XBOX360

http://www.youtube.com/watch?v=g_txF7iETX0

Odp: Bill Gates Confirms Project Natal For PC
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Lipiec 2009, 23:40:33 »
to jest cos. rewolucja

Offline sebian

  • ***
  • 118
  • Be Cool... :P
Odp: Bill Gates Confirms Project Natal For PC
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Lipiec 2009, 06:58:25 »
Fajna opcja.. :P
Bajer na miarę XXI wieku :)
Mój sprzęt: KONSOLA NES + 400 kartridży :D  (chyba tak to się pisze)
ha mam jeszcze dwa pady i pistolet do kaczek.. :D

Odp: Bill Gates Confirms Project Natal For PC
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Lipiec 2009, 19:00:49 »
Zobaczymy jak to się będzie spisywało w praktyce  ;)

Odp: Bill Gates Confirms Project Natal For PC
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Lipiec 2009, 00:34:12 »
zamarłem  :D
Intel Core2 Duo E8400 3.0 Ghz; Asus P5Q PRO; A-DATA 4 GB RAM DDR2 800 Mhz;  Radeon HD 4850 IceQ 4 HIS 512 Mb; Enermax 626 W modu 82+; Antec Three Hundred Gamer

Odp: Bill Gates Confirms Project Natal For PC
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Lipiec 2009, 08:49:43 »
zamarłem  :D

Totalny MATRIX  :D

Odp: Bill Gates Confirms Project Natal For PC
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Lipiec 2009, 16:07:54 »
Ja tam boje się jednego... czasu reakcji :/

Offline Selph

Odp: Bill Gates Confirms Project Natal For PC
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Lipiec 2009, 16:29:41 »
Przecież to już działa. Zobacz filmy z E3. Czas reakcji całkiem przyzwoity. Zzstanawiałem się, jak to działa, i jedyna sensowna odpowiedź na pytanie: jak obserwować osobę w 3D pomijając tło, to para kamer podczerwieni.

Odp: Bill Gates Confirms Project Natal For PC
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Lipiec 2009, 18:10:39 »
Ja bym nie mógł grać przy użyciu takiej platformy jak Natal gdyby moje ruchy w wirtualnym świecie były opóźnione. ;p
A tu taka mała ciekawostka ^^ : http://www.youtube.com/watch?v=Vdh4TqWFfX4

Odp: Bill Gates Confirms Project Natal For PC
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Lipiec 2009, 20:33:23 »
No ten PS9 wygląda ciekawie. I mało miejsca zajmuje. :)

Odp: Bill Gates Confirms Project Natal For PC
« Odpowiedź #10 dnia: 28 Lipiec 2009, 21:40:47 »
No ten PS9 wygląda ciekawie. I mało miejsca zajmuje. :)

To juz wiemy jak wyglada PS 9 ciekawe jak beda wygladaly 4, 5, 6, 7, 8  ;D
« Ostatnia zmiana: 30 Lipiec 2009, 09:37:06 wysłana przez robert79513 »