TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Nowości w Windows 7

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Nowości w Windows 7
« Odpowiedź #45 dnia: 29 Grudzień 2008, 10:10:05 »
Jak będę w domu to podam, teraz jestem w pracy.

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Nowości w Windows 7
« Odpowiedź #46 dnia: 29 Grudzień 2008, 13:57:37 »
W przypadku umieszczania informacji pochodzacych z serwisu  http://www.windows7.pl/ oraz forum http://www.windows7.pl/forum/ gdziekolwiek, nalezy podac zrodlo wiadomosci, a dokladnie link do artykulu/tematu. Tym bardziej na wikipedii, ktora jest otwartym projektem.

Nie podawajcie adresow IP, wszystko jest widoczne z poziomu administratora.

Odp: Nowości w Windows 7
« Odpowiedź #47 dnia: 29 Grudzień 2008, 16:31:07 »
Nowa funkcja - chyba o tym jeszcze nie było.

Kiedy najedziemy na górną krawędź okna, aż kursor zmieni się z dwukierunkową strzałkę, i dwukrotnie klikniemy, okno 'maksymalizuje się', tzn rozciąga na całą wysokość, ale pozostaje przy tej samej szerokości.



Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Nowości w Windows 7
« Odpowiedź #48 dnia: 30 Grudzień 2008, 10:27:44 »
Zawsze to jakaś nowość :)

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Nowości w Windows 7
« Odpowiedź #49 dnia: 04 Styczeń 2009, 20:32:55 »
Otwórzcie kilka okien, chwyćcie jedno i potrząśnijcie myszką, zobaczycie co się stanie ;) potem zróbcie to jeszcze raz. Nie wiem czy ktoś już o tym pisał, chyba nie.

ziebal

Odp: Nowości w Windows 7
« Odpowiedź #50 dnia: 04 Styczeń 2009, 20:34:34 »
Otwórzcie kilka okien, chwyćcie jedno i potrząśnijcie myszką, zobaczycie co się stanie ;) potem zróbcie to jeszcze raz. Nie wiem czy ktoś już o tym pisał, chyba nie.

Gdzieś tam już chyba było :P

Myślę, że to była pierwsza rzecz, którą sporo osób z forum robiła zaraz po instalacji :P

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Nowości w Windows 7
« Odpowiedź #51 dnia: 04 Styczeń 2009, 20:35:41 »
możliwe, jednak w temacie nie znalazłem więc napisałem ;)

Odp: Nowości w Windows 7
« Odpowiedź #52 dnia: 05 Styczeń 2009, 01:54:56 »
Pierwszą rzeczą jaką ja zrobiłem po instalacji 6519 to... format :P A w buildzie 6801 po pierwsze sprawdziłem do czego jest przycisk obok zegara.

Ta funkcja o której mówisz była dość dobrze znana i opisywana chyba od buildu 6801.

Offline darkfilip15

  • **
  • 95
  • We're all the same-Players in the game
Odp: Nowości w Windows 7
« Odpowiedź #53 dnia: 05 Styczeń 2009, 23:09:58 »
Dokładniej AeroShake :P

Offline shiv

  • *
  • 36
  • hehe :)
Odp: Nowości w Windows 7
« Odpowiedź #54 dnia: 09 Styczeń 2009, 16:39:49 »
Zainstaluję, zobaczę, ale z listy wynika póki co, że to jest jak narazie update Visty ;) Oczywiście jest o tylko moje odczucie. Być może duże zmiany w UI jakie zaszły okażą się na tyle rewolucyjne, aby uznać to za coś więcej niż Update. Dziś zainstaluję, zobaczę dokonam wstępnych testów i napisze recenzję z uwzględnionym moim zdaniem :)

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Nowości w Windows 7
« Odpowiedź #55 dnia: 09 Styczeń 2009, 20:10:42 »
To jest update Visty, ale update znaczy, zwlaszcza wzgledem wydajnosci :)

Offline shiv

  • *
  • 36
  • hehe :)
Odp: Nowości w Windows 7
« Odpowiedź #56 dnia: 09 Styczeń 2009, 21:50:47 »
Pierwsze wrażenie: Niezłe, choć nowy UI... jest dla mnie dziwny. Ten taskbar jest w obsłudze... Inny po prostu. Nie powiem niewygodny, sądzę, że to kwestia przyzwyczajenia...

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Nowości w Windows 7
« Odpowiedź #57 dnia: 09 Styczeń 2009, 21:53:38 »
Pierwsze wrażenie: Niezłe, choć nowy UI... jest dla mnie dziwny. Ten taskbar jest w obsłudze... Inny po prostu. Nie powiem niewygodny, sądzę, że to kwestia przyzwyczajenia...

Nowy taskbar jest idealnym prezentem dla uzytkownikow Mac OS`a bo idea przypinania programu do taskbara, odpalania co podswietla ikone i pozostawania tam po zamknieciu programu niczym sie nie rozni od Dock`a. Az dziwne bo podobienstwo jest naprawde duze.

Odp: Nowości w Windows 7
« Odpowiedź #58 dnia: 11 Styczeń 2009, 16:23:27 »
Nie wiem czy to było, ale spróbujcie otworzyć jakieś okno, złapać za nie i uderzyć o którąś z krawędzi pulpitu, po czym puścić przycisk myszy  :P

Odp: Nowości w Windows 7
« Odpowiedź #59 dnia: 11 Styczeń 2009, 16:42:40 »
chodzi Ci o to, że powiększa na połowę ekranu lub całkowicie dane okno? było już bodajże.