TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z zainstalowanie Drukarki HP C6380

Offline effe

Problem z zainstalowanie Drukarki HP C6380
« dnia: 22 Grudzień 2008, 23:54:11 »
Witam

Mam problem z zainstalowaniem drukarki HP C6380. Jest to drukarka bez przewodowa WiFi. Na Viście wszystko działało bez problemów, problem pojawił się przy systemie "Seven".

Nie mogę zainstalować oprogramowania, mam komunikat, że system jest niekompatybilny z oprogramowaniem.

Czyli co?

Windows Seven jest pisany na innym jądrze niż vista? Bo słyszałem, że na tym samym.

A może problem leży przy zbyt wczesnej wersji systemu?

Dokładnie mam taki komunikat przy instalacji:

"System operacyjny komputera nie jest obsługiwany przez program...Instalacja nie może być kontunuowana, jeżeli problem nie zostanie rozwiązany.

bierzacy system operacyjny: "601.00"

Obsługiwany: windows Xp, Xp 64 bity, Vista, vista 64bity



Pozdrawiam.


OK:)

Problem rozwiązany:) Dzięki oczywiście temu forum:)

Zajrzałem przez przypadek do tematu o grach Cod i GTA 4 i przeczytałem, że jest mozliwość zmiany kompatybilności we właściwościach setu.exe:) Wszystko  śmiga bardzo dobrze:)
Kolejny raz dowodzi, że trzeba czytać całe forum:) Nawet tematy, które nas mniej interesują:)


Dzięki
« Ostatnia zmiana: 23 Grudzień 2008, 01:25:52 wysłana przez effe »

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Problem z zainstalowanie Drukarki HP C6380
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Grudzień 2008, 08:32:27 »
Temat do zamknięcia.
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Problem z zainstalowanie Drukarki HP C6380
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Grudzień 2008, 16:05:57 »
PROBLEM ROZWIĄZANY
ZAMYKAM