TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Czy Apache działa na Winows 7

Czy Apache działa na Winows 7
« dnia: 20 Sierpień 2009, 12:18:40 »
Cześć, pierwszy post :)

Ale przejdźmy do pytania. Zajmuje się webmasterką i na XPeku mam postawiony serwer Apache z zainstalowanym modułem PHP i MySQL. I u moje pytanie. Czy takie aplikacje serwerowe które mcono integrują się z systemem będą również działać na nowym systemie?

I jeszcze jedno. Nie bardzo znam się na hardware ale czy dobrze myśle, że skoro mam AMD 5000+ to muszę zainstalować wersje: 7600.16385.090713-1255_x64fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCULXFRER_EN_DVD? Prawie jestem pewien, że tak ale wolę spytać by nie spotkała mnie niespodzianka.

Odp: Czy Apache działa na Winows 7
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Sierpień 2009, 12:46:50 »
co do 1 pytania nie powinno byc problemow jesli masz watpliwosci zrob sobie wirtualna maszyne i sprawdz ;) co do drugiego jaka kolwiek wersje zainstalujesz nie bedziesz mial niespodzianek ;;)

pozdrawiam

Odp: Czy Apache działa na Winows 7
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Sierpień 2009, 13:03:39 »
Apache działa bez problemów sam używam na "7" i nic się niedobrego z nim nie dzieje ;) tak samo PHP i MySQL

Odp: Czy Apache działa na Winows 7
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Sierpień 2009, 13:16:04 »
Dzięki za odpowiedź  :)
A może dobry pomysł, żeby najpierw "poćwiczyć" instalacje spolszczeń na VM ;)