TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

"Pobrane" znikęło z "Komputera"

"Pobrane" znikęło z "Komputera"
« dnia: 24 Lipiec 2009, 16:16:28 »
Witam, zauważyłem, że z "Komputera" zniknął odnośnik do folderu z pobranymi plikami. Nie ma go także na koncie innego użytkownika. Nie mogę go przywrócić tam gdzie był, tzn. (chyba) pod "Ulubione". Wie ktoś jak sprawić by był tam z powrotem?
Zdaje mi się także, że u samej góry był odnośnik do "Pulpitu", ale to może takie moje widzimisię

PS. W załączniku jest screen "Komputera", gdyby ktoś nie zajarzył o co mi chodzi

Odp: "Pobrane" znikęło z "Komputera"
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Lipiec 2009, 17:24:21 »
W ulubionych pojawiają się te foldery do których często wchodzisz ...

Odp: "Pobrane" znikęło z "Komputera"
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Lipiec 2009, 18:23:23 »
Chodziło mi o miejsce pod linkiem do ulubionych ;)

Napisałem o załączniku, a nie dodałem go. To chyba przez ten upał :D


Odp: "Pobrane" znikęło z "Komputera"
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Lipiec 2009, 09:11:06 »
W folderze użytkownika tworzysz folder o odpowiedniej nazwie, następnie przeciągasz go na folder „łącza” 
HP ProBook Windows 7 x64
Help IT
"Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół"

Offline m!rek

Odp: "Pobrane" znikęło z "Komputera"
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Lipiec 2009, 09:14:45 »
możesz to przywrócić własnoręcznie

wejdź do katalogu, do którego pobierane są pliki (ten konkretny "pobieranie" jest na partycji systemowej
u mnie pod nazwą Downloads) a następnie na tej gwiazdce 'Ulubione' kliknij prawym
i z menu wybierz 'Dodaj bieżącą lokalizację do ulubionych'
możesz zmienić nazwę nowo utworzonej pozycji

tak samo postępujesz aby przywrócić "Pulpit"

ikonki nie będą takie jak poprzednio (na pewno da się je odszukać)
ale funkcjonalność będzie ta sama
Windows 7 RC x64 + Windows XP SP3
Gigabyte GA-EP31-DS3L
Intel Core 2 Duo E6600 2.40@3.00 GHz
PDP Patriot Dual LLK 2x 1GB DDR2 EPP 800MHz CL4
Samsung SpinPoint F1 640 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ)
EVGA e-GeForce 8800 GTS 640 MB GDDR3 + AC Accelero Extreme 8800
Motorola Z10

Odp: "Pobrane" znikęło z "Komputera"
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Lipiec 2009, 12:37:16 »
Tylko niestety funkcjonalność nie jest taka sama, ponieważ za każdym razem muszę jednak wchodzić w Ulubione. Klikanie w ten jasny trójkącik po lewej (służący do rozwijania) powoduje, że on znika, poza tym żadnej reakcji. Oryginalnie Pobrane jak i Pulpit były widoczne bezpośrednio z okna Komputer...
Czy zmiany w rejestrze służące usunięciu strzałek przy skrótach (wykonywane tak jak podano we wskazówkach na tym forum z resztą) mogły spowodować, że te odnośniki (Pobrane i Pulpit) zniknęły  ???

Sorry, że tak truję, ale się przyzwyczaiłem do nich  :)