TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Aktualizacja do Windows 7 w Polsce będzie niemożliwa

Offline Rayearth

  • ****
  • 253
  • NeveR SurrendeR
Aktualizacja do Windows 7 w Polsce będzie niemożliwa
« dnia: 22 Lipiec 2009, 17:19:05 »
Cytuj
Europejczycy nie będą mieli możliwości bezpośredniej aktualizacji z Windows Vista do Windows 7. Microsoft opublikował listę wszystkich dostępnych ścieżek aplikacji. Z zestawienia wynika, że aktualizacja do europejskiej wersji "E" będzie mogła się odbyć wyłącznie za pomocą tzw. czystej instalacji. Drugą nowością jest to, że poznaliśmy wreszcie oficjalne terminy dostępności systemu.

zrodlo: http://tech.wp.pl/kat,1009779,title,Aktualizacja-do-Windows-7-w-Polsce-bedzie-niemozliwa,wid,11336956,wiadomosc.html
MB: Asus P6T Deluxe @ BIOS 1605, CPU: Intel Core i7 920 @ 2,66GHz, RAM: OCZ 3x2GB DDR3 1600MHz CL7,
GFX: Zotac GeForce GTX280 1GB AMP!, SFX: Creative X-Fi Extreme Gamer, Power: Be-quiet Dark Power P7-PRO 650W

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Aktualizacja do Windows 7 w Polsce będzie niemożliwa
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Lipiec 2009, 17:20:54 »
Było już o tym na Forum, podobnie ma być z ceną W7 E która ma być równa upgradowi :)

Odp: Aktualizacja do Windows 7 w Polsce będzie niemożliwa
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Lipiec 2009, 17:53:52 »
Było już o tym na Forum, podobnie ma być z ceną W7 E która ma być równa upgradowi :)
Napisz coś więcej na temat ceny, o której wspomniałeś  :)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Aktualizacja do Windows 7 w Polsce będzie niemożliwa
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Lipiec 2009, 18:03:56 »
Chodzi o to że KE zrobiła nam dobrze i w Europie będziemy mieli tylko 7 bez IE w wersji E. A w związku z tym nie można dokonać upgradu z Visty do wersji E Sevena bo IE zostanie w systemie :)

Offline Egon

Odp: Aktualizacja do Windows 7 w Polsce będzie niemożliwa
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Lipiec 2009, 18:09:24 »
Czyli jeśli będzie polski lip do angielskiej wersji to sprawa prosta jeśli nie to będziemy mieli os bez przeglądarki w XXI wieku.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Aktualizacja do Windows 7 w Polsce będzie niemożliwa
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Lipiec 2009, 18:11:45 »
Zainstalujesz sobie :P Chyba nie wyobrażasz sobie kompa bez dostępu do Internetu.

Offline Egon

Odp: Aktualizacja do Windows 7 w Polsce będzie niemożliwa
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Lipiec 2009, 18:16:00 »
Chyba nie wyobrażasz sobie kompa bez dostępu do Internetu.

Widocznie dla KE to nie problem  ;D brak neta...

Pewnie, że zainstaluje ale niepotrzebne takie zawracanie gitary i w sumie ośmieszanie europy jakby nie było.

Offline Rayearth

  • ****
  • 253
  • NeveR SurrendeR
Odp: Aktualizacja do Windows 7 w Polsce będzie niemożliwa
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Lipiec 2009, 18:21:18 »
to nie osmieszanie Europy tylko niedogodnosc dla Europejczykow ktorzy chcieli dokonac aktualizacji.
system Win 7 nie posiada tez programu P2P a nikt nie mowi ze jest to osmieszajace... jak chcesz to doinstalujesz, tak samo jak przegladarke.
meritum tej sprawy tkwi gdzie indziej.
MB: Asus P6T Deluxe @ BIOS 1605, CPU: Intel Core i7 920 @ 2,66GHz, RAM: OCZ 3x2GB DDR3 1600MHz CL7,
GFX: Zotac GeForce GTX280 1GB AMP!, SFX: Creative X-Fi Extreme Gamer, Power: Be-quiet Dark Power P7-PRO 650W

Offline Egon

Odp: Aktualizacja do Windows 7 w Polsce będzie niemożliwa
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Lipiec 2009, 18:29:53 »
Tylko uTorrent nie jest potrzebny żeby wejść na google a przeglądarka i owszem dlatego uważam, że pozbawienie systemu narzędzia dzięki któremu miliony użytkowników w ogóle posiadają komputer (np. netbook) to ośmieszenie bez względu na to czyja to wina.

Dla Ciebie i wielu innych na tym forum to "tylko niedogodnosc" ale dla bardzo wielu to będzie naprawde problem. Myślisz, że ktoś kto nie bardzo radzi sobie z instalacją gg wie co to ftp?

Offline Rayearth

  • ****
  • 253
  • NeveR SurrendeR
Odp: Aktualizacja do Windows 7 w Polsce będzie niemożliwa
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Lipiec 2009, 18:39:13 »
komputer nie jest dla osob nieradzacych sobie z instalacja gg...
nie trzeba wiedziec tez co to ftp. wystarczy zaopatrzyc sie wczesniej w instalator FF czy Opery albo po prostu SKORZYSTAC Z WINDOWS UPDATE i zainstalowac IE. to nie jest tak ze europejska wersja nie bedzie miala mozliwosci w ogole zainstalowanie IE (dinozaura pod kazdym wzgledem, ktorego warto zastapic juz od paru lat prawdziwa przegladarka)
« Ostatnia zmiana: 22 Lipiec 2009, 18:41:13 wysłana przez Rayearth »
MB: Asus P6T Deluxe @ BIOS 1605, CPU: Intel Core i7 920 @ 2,66GHz, RAM: OCZ 3x2GB DDR3 1600MHz CL7,
GFX: Zotac GeForce GTX280 1GB AMP!, SFX: Creative X-Fi Extreme Gamer, Power: Be-quiet Dark Power P7-PRO 650W

Offline Egon

Odp: Aktualizacja do Windows 7 w Polsce będzie niemożliwa
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Lipiec 2009, 18:42:35 »
komputer nie jest dla osob nieradzacych sobie z instalacja gg...

No widzisz nie masz szans zostać drugim Billem nawet jeśli by Windowsa jeszcze nie było...

nie trzeba wiedziec tez co to ftp. wystarczy zaopatrzyc sie wczesniej w instalator FF czy Opery albo po prostu SKORZYSTAC Z WINDOWS UPDATE i zainstalowac IE

NIE CHCE MI SIĘ! I MAM DO TEGO PRAWO  ;D

Offline Rayearth

  • ****
  • 253
  • NeveR SurrendeR
Odp: Aktualizacja do Windows 7 w Polsce będzie niemożliwa
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Lipiec 2009, 18:44:08 »
NIE CHCE MI SIĘ! I MAM DO TEGO PRAWO  ;D
komputer nie jest dla osob ktorym sie nie chce...

poza tym dla ciebie system bez przegladarki to posmiewisko a ja ci mowie ze mozna ja doinstalowac tyle ze ci sie nie chce... o czym my w ogole rozmawiamy?
MB: Asus P6T Deluxe @ BIOS 1605, CPU: Intel Core i7 920 @ 2,66GHz, RAM: OCZ 3x2GB DDR3 1600MHz CL7,
GFX: Zotac GeForce GTX280 1GB AMP!, SFX: Creative X-Fi Extreme Gamer, Power: Be-quiet Dark Power P7-PRO 650W

Offline Egon

Odp: Aktualizacja do Windows 7 w Polsce będzie niemożliwa
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Lipiec 2009, 18:50:53 »
NIE CHCE MI SIĘ! I MAM DO TEGO PRAWO  ;D
komputer nie jest dla osob ktorym sie nie chce...

Komputer jest dla każdego!

poza tym dla ciebie system bez przegladarki to posmiewisko a ja ci mowie ze mozna ja doinstalowac tyle ze ci sie nie chce...

Tak, bo pośmiewiskiem jest potencjalne pozbawienie dostępu do internetu pół miliarda ludzi  ;D nie wiem ilu dokładnie jest europejczyków.

o czym my w ogole rozmawiamy?
Nie wiem  ;D

Offline Rayearth

  • ****
  • 253
  • NeveR SurrendeR
Odp: Aktualizacja do Windows 7 w Polsce będzie niemożliwa
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Lipiec 2009, 18:54:17 »
Komputer jest dla każdego!
...ktoremu sie chce!

Tak, bo pośmiewiskiem jest potencjalne pozbawienie dostępu do internetu pół miliarda ludzi  ;D nie wiem ilu dokładnie jest europejczyków.
ty nadal nie rozumiesz ze IE mozna doinstalowac z poziomu Windows Update i ze kazdy jeden osobnik moze to zrobic?


o czym my w ogole rozmawiamy?
Nie wiem  ;D

nie wiesz bo wypisujesz takie glupoty ze nawet nie orientujesz co one oznaczaja...
MB: Asus P6T Deluxe @ BIOS 1605, CPU: Intel Core i7 920 @ 2,66GHz, RAM: OCZ 3x2GB DDR3 1600MHz CL7,
GFX: Zotac GeForce GTX280 1GB AMP!, SFX: Creative X-Fi Extreme Gamer, Power: Be-quiet Dark Power P7-PRO 650W

Offline Egon

Odp: Aktualizacja do Windows 7 w Polsce będzie niemożliwa
« Odpowiedź #14 dnia: 22 Lipiec 2009, 19:02:19 »

nie wiesz bo wypisujesz takie glupoty ze nawet nie orientujesz co one oznaczaja...

Czyli twierdzisz, że do teraz przeglądarka w systemie to głupota była? No popatrz a w ubuntu jest przeglądarka nawet nie jedna [ironia]no ale ubuntu głupie jest...[/ironia]

Hehehe przyznam, że masz ciekawe podejście do sprawy, pewnie posiadanie notatnika czy painta to też głupota bo przecież można doinstalować gimpa itd.

Kto tu głupoty wypisuje?

A może chodzi Ci o popularyzację FF czy Opery, która to zaczęła?

Dziwny jesteś. Popisał bym se jeszcze ale spadam poszwendać się  ;D