TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!

Offline KilKr

  • ****
  • 274
Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #165 dnia: 22 Lipiec 2009, 16:34:53 »
To, że nie działa Windows Update winę ponosi aktywacja Win 7 RTM za pomocą podmiany plików ze starszej wersji.
Ja tam w żaden sposób nie ingerowałem w system, podmiany plików, nic nie kombinowałem z aktywacją, a mimo to WU nie działa.

EDIT:
Czwarty dzień używania RTM i... przed minutą zdarzył mi sie pierwszy BSOD  ;D Wyskoczył sam z niczego, klikam sobie na GG, a tu buch niebieskim kolorem po oczach i reset ;D
Skoro używałeś GG to nie powiedziałbym że tak z niczego... ;D

Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #166 dnia: 22 Lipiec 2009, 16:43:40 »
Skoro używałeś GG to nie powiedziałbym że tak z niczego... ;D
Ja przez cale zycie uzywalem gg i na zadnym windows 7 nie wyskoczyl mi bluescreen. No moze raz jak mi kabel w obudowie wpadl do wiatraka od karty graficznej i sie przegrzala  ;D Tak ze u kolegi raczej z niczego wyskoczyl bluescreen a nie przez gg :) Kurde jesli 6 sierpnia maja uzyskac finalnego win 7 technet i msdn to do 6 pewnie bedziemy musieli czekac na wyciek :(
« Ostatnia zmiana: 22 Lipiec 2009, 16:47:39 wysłana przez kowalmisiek »

Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #167 dnia: 22 Lipiec 2009, 17:35:51 »
No i jak się okazało, tamten BSOD, to nie wina GG :) Właśnie miał miejsce kolejny atak niebieskiego koloru na moje oczy :/ Uśpiłem laptopa po czym chciałem go wybudzić i przywitał mnie ten sam widok niebieskiego ekranu  >:(
HP Pavilion dv5-1020ew  |  Epson Stylus DX4400  |  MS Windows 7 Ultimate (x86) SP1 |  Sony PS2 + Ripper 2  |  X-Box 360 Premium (Jasper) + RGH + iXtreme 3.0  |  HTC HD2 [ICS 4.0.3 by Tytung]

Offline KilKr

  • ****
  • 274
Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #168 dnia: 22 Lipiec 2009, 18:00:01 »
Skoro używałeś GG to nie powiedziałbym że tak z niczego... ;D
Ja przez cale zycie uzywalem gg i na zadnym windows 7 nie wyskoczyl mi bluescreen. No moze raz jak mi kabel w obudowie wpadl do wiatraka od karty graficznej i sie przegrzala  ;D Tak ze u kolegi raczej z niczego wyskoczyl bluescreen a nie przez gg :) Kurde jesli 6 sierpnia maja uzyskac finalnego win 7 technet i msdn to do 6 pewnie bedziemy musieli czekac na wyciek :(
No i jak się okazało, tamten BSOD, to nie wina GG :) Właśnie miał miejsce kolejny atak niebieskiego koloru na moje oczy :/ Uśpiłem laptopa po czym chciałem go wybudzić i przywitał mnie ten sam widok niebieskiego ekranu  >:(
Panowie :) żartowałem :) ale nie zmienia to faktu że jako program GG jest cokolwiek chu.... chusteczkowe :) Już dawno straciłem ochotę do używania tego progsu. Używam jedynie protokołu GG.