TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z kartą muzyczną Realtec AC 97 i sterownikami

Problem z kartą muzyczną Realtec AC 97 i sterownikami
« dnia: 16 Lipiec 2009, 18:59:56 »
Witam. Po zainstalowaniu sterowników do mojej karty muzycznej - zintegrowanej- pojawia się pewien problem. Mianowicie przy odtwarzaniu jakiejkolwiek muzyki czy dźwięku, system informuje o krytycznym błędzie, zrzuca pamięc na dysk i restartuje. Próbowałem różnych sterowników, lecz przy każdych dzieje się to samo. Przy każdej instalacji nowych sterowników usuwałem stare. Oprócz Windows 7 mam też zainstalowany XP. Z góry dzięki za pomoc :)

Specyfikacja komputera:

 Płyta główna:
      Typ procesora                                     AMD Athlon XP, 1917 MHz (11.5 x 167) 2600+
      Nazwa płyty głównej                               Gigabyte GA-7VT600(-L)  (5 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio)
      Mikroukład płyty głównej                          VIA VT8377 Apollo KT600
      Pamięć fizyczna                                   1280 MB  (DDR SDRAM)
      Typ BIOS'u                                        Award Modular (09/24/03)
      Port komunikacyjny                                Port komunikacyjny (COM1)
      Port komunikacyjny                                Port komunikacyjny (COM2)
      Port komunikacyjny                                Port drukarki (LPT1)

    Ekran:
      Karta wideo                                       NVIDIA GeForce 7300 GT
      Karta wideo                                       NVIDIA GeForce 7300 GT
      Monitor                                           LG F700B  [17" CRT]  (134944325)

    Multimedia:
      Karta dźwiękowa                                   VIA AC'97 Enhanced Audio Controller