TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Wielki problem ze stabilnośćią systemu

Wielki problem ze stabilnośćią systemu
« dnia: 15 Lipiec 2009, 08:58:20 »
Witam, mam taki problem mam W7 7264. I od paru dni mam tak,że każdy program grę zainstaluje albo aktulizacje do morro to system nie wstaje zacina się przy logowaniu i musze czasami 3 razy dziennie używac tej opcji i trace dane z gier/programów

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Wielki problem ze stabilnośćią systemu
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Lipiec 2009, 09:01:29 »
Wyjaśnij bardziej:

"albo aktulizacje do morro"

oraz

"i musze czasami 3 razy dziennie używac tej opcji" ;)
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Odp: Wielki problem ze stabilnośćią systemu
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Lipiec 2009, 09:13:19 »
morro ten system antywirusowy jakąs aktualizacja i po restarcie po ptokach
aaa zapomniałem napisać, że przywracania sorki chodzi mi o przywaracanie systemu

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Wielki problem ze stabilnośćią systemu
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Lipiec 2009, 09:18:42 »
1. Czy tak się dzieje tylko w Windows 7 7264
2. Czy potwierdzone masz sumy kontrolne obrazu 7264
3. Czy temperatura pracy procesora jest optymalna

??
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Odp: Wielki problem ze stabilnośćią systemu
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Lipiec 2009, 09:27:47 »
1.Mam tylko jeden system, ale tylko w tym się tak dzieje przez pierwsze dni było dobrze zero takich niespodzianek.
2.Nie wiem, nigdy nie zwracałem na to uwagi
3.Tak jak najbardziej, jak już przywróce system to może i 8 godzin chodzić, ąż do pierwszego restartu potem tylko tryb awaryjny przywracanie i tyle. A jak nie zainstaluje żadnej aktualizacji, aplikacji system chodzi, aż miło a tak nawet głupia aktulizacja do windows defenderacja psuje system.

Offline run3

Odp: Wielki problem ze stabilnośćią systemu
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Lipiec 2009, 09:34:45 »
Kolego odinstaluj morro ,gdyż najprawdopodobniej on jest przyczyną twoich problemów. Morro jest jeszcze wersją niestabilna w fazie rozwoju .Do czasu ustabilizowania programu ,zainstaluj sobie np.Symantec Endpoint Protection. Z twojego opisu jasno wynika że system nie współpracuje poprawnie z programem.I jeszcze pewnie masz włączonego Defendera??

Odinstaluj Morro

Pozdrawiam

Odp: Wielki problem ze stabilnośćią systemu
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Lipiec 2009, 09:37:11 »
Znaczy Morro całkowicie zastępuje defendera i go później nie ma. A jestem w programie windows connect office i morro testuje. I nie sądzę, żeby to od niego był problem bo nawet jak zainstalowałem windowsa meil tym sposobem z forum. Miałem ten problem

Offline run3

Odp: Wielki problem ze stabilnośćią systemu
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Lipiec 2009, 09:43:15 »
Kolego .Morro nie zastępuje jeszcze całkowicie defendera. lecz przejmuje jego funkcje .Ok Ściągnij Team Viewer ,zobaczę co się dzieje. Prześlij mi na gg id oraz  password jeżeli chcesz to  pomogę .Moje gg 6903017

Pozdr

Offline Serkus

  • ****
  • 367
Odp: Wielki problem ze stabilnośćią systemu
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Lipiec 2009, 09:59:57 »
A nie lepiej skasować tego morro i zobaczyć czy wszystko śmiga jak wcześniej? Chyba że preinstalka systemu

Offline run3

Odp: Wielki problem ze stabilnośćią systemu
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Lipiec 2009, 11:31:18 »
Można zamknąć .Kolega miał problem z całą konfiguracją systemu ,ale już po ptokach Morro wywalone system jako tako zoptymalizowany  , więc miłego użytkowania.

Tylko WIĘKSZY PORZĄDEK PROSZĘ :):):)):)

Pozdrawiam