TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z instalacją spolszczenia 32bit

Problem z instalacją spolszczenia 32bit
« dnia: 14 Lipiec 2009, 20:45:32 »
Panowie pomocy robiłem wszystko i nie mogę zainstalować dobrego spolszczenia! Pomocy1 Mam 32 bitowego
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec 2009, 20:57:52 wysłana przez djmajeranek »

Offline run3

Odp: Problem z instalacją spolszczenia 32bit
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Lipiec 2009, 21:02:04 »
Kolego zadając pytanie powinieneś umiescić trochę istotnych informacji .W przeciwnym razie nikt ci nie pomoże.
Jaki build??
Czy masz Lp odpowiedniego
jak wygląda problem itp .
Chyba proste nie sadzisz ??

Pytanie w stylu  ma 32 bit niewiele mówi bo nawet nie ma informacji jaki to system a domyślać się  nad każdym pytaniem trochę ciężko .Mogłeś przecież pomylić fora ??
Ok napisz  coś więcej a na pewno uzyskasz pomoc .

Pozdrawiam


Ściągnij nowszy build do tego tylko spolszczeni scoobiego .Chyba mi obrazków nie wyświetla przez włączonego torrenta
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec 2009, 21:07:06 wysłana przez run3 »

Odp: Problem z instalacją spolszczenia 32bit
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Lipiec 2009, 21:04:04 »
Wrzuciłem screena nie wiem czy go widziałeś...
Wersja 6.1 build 7000

Offline run3

Odp: Problem z instalacją spolszczenia 32bit
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Lipiec 2009, 21:11:53 »
Jak pisałem

Ściągnij nowszy build lub poczekaj na RTM .Do tego tylko spolszczenie scoobiego .Chyba mi obrazków nie wyświetla przez włączonego torrenta



Pozdrawiam

Odp: Problem z instalacją spolszczenia 32bit
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Lipiec 2009, 21:28:01 »
a mogę to zaktualizować do innego buildu bo ja mam neta w playu i nie mogę tak ściągnąć...

Offline run3

Odp: Problem z instalacją spolszczenia 32bit
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Lipiec 2009, 21:33:36 »
Możesz zaktualizować ,ale i tak musisz ściągnąć nowsza wersję .Poproś kogoś ze znajomych co mają stałe łącze niech ci ściągną i nagrają na płytkę.
Jako że play ma limity to i tak nie ściągniesz bo ci miesięcznego transferu zabraknie innej możliwości nie ma.