TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności serwisu [X]
Windows 7 Forum

Bufor wydruku wyłącza się -> HP LaserJet 1018.

Bufor wydruku wyłącza się -> HP LaserJet 1018.
« dnia: 09 Lipiec 2009, 12:40:24 »
Mam problem i nie wiem jak go rozwiązać.
Mam na laptopie zainstalowany Win7 build 7100. Nie miałem problemu przez tydzień przy zainstalowanej drukarce LaserJet 1018 sterowniki visty. Przy okazji zainstalowany jeszcze OfficeJet 4355 All-in-One i drukarka Photosmart 5600 i host drukarki PDF.

Dzisiaj włączyłem drukarkę i wyłączył się bufor wydruku jak włączam go ręcznie w services.msc to wyskakuje okno drukowania ale nie chce drukować. Jak odłączę LaserJet i podłącze OfficeJet uprzednio uruchamiając bufor wydruku to drukuje - na drukarce PDF również polecenie drukowania działa.

W momencie podłączenia na innym kablu LaserJet znowu jest ta sama sytuacja bufor wydruku sam się zatrzymuje. Przy odłączeniu tej drukarki i włączeniu bufora inne drukarki drukują.

Wczoraj zainstalowałem TuneUP 2009 w wersji z forum - myślałem, że to może być problemem odinstalowałem ale nadal ta sama sytuacja.

Może wiecie jak rozwiązać problem. Pozdrawiam.
| Laptop Dell XPS M1530 - Windows 7 Prof. |

Odp: Bufor wydruku wyłącza się -> HP LaserJet 1018.
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Listopad 2011, 19:45:30 »
Miałem ten sam problem. Kliknąłem w ikonę drukarki prawym klawiszem wybrałem "Zobacz co jest drukowane" miałem tam jeden plik .pdf. Anulowałem drukowanie tego pliku, i uruchomiłem ponownie usługę "bufor druku" i było już dobrze.