TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

zblokowany pasek zadan.

zblokowany pasek zadan.
« dnia: 08 Lipiec 2009, 09:00:30 »
Cos dziwnego stalo mi sie z paskiem zadan, bo nie moge przypinac do niego programow. Kiedy przeciagam ikone to nic sie nie dzieje, a mimo to w menu kontekstowym tego pliku pokazuje jakby byl on przypiety (opcja "przypnij..." jest zastapiona przez "odepnij..."). Najpierw mialem build 7100 i na nim to wystapilo, potem zaauktualizowalem do 7229 i nie pomoglo. To jakis znany blad? Spotkal sie ktos z Was z tym?

Offline Rayearth

  • ****
  • 253
  • NeveR SurrendeR
Odp: zblokowany pasek zadan.
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Lipiec 2009, 13:04:49 »
jesli miales build 7100 RC i zrobiles update do 7229 (update a nie czysta instalacje) to mozliwe ze problem zwyczajnie sie przeniosl

dlatego poleca sie na nowo instalowac system

7100 RC ma sporo bledow mimo wszystko, ja uzywam 7229 x64 i nie mam problemu z przypinaniem do paska zadan
MB: Asus P6T Deluxe @ BIOS 1605, CPU: Intel Core i7 920 @ 2,66GHz, RAM: OCZ 3x2GB DDR3 1600MHz CL7,
GFX: Zotac GeForce GTX280 1GB AMP!, SFX: Creative X-Fi Extreme Gamer, Power: Be-quiet Dark Power P7-PRO 650W