TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 i LiveBox TP

Windows 7 i LiveBox TP
« dnia: 21 Czerwiec 2009, 13:53:42 »
Witam, otóż win7 mam już jakiś czas, na poczatku było wszystko ok z liveboxem ( dodam iż na winxp działa wszystko ok ) otóż. gdy włączam normalnie pc, nie mogę się połączyć z netem, jest taki monitorem z żółtą strzałką, otóż, włoże ubuntu livecd, załaduje się system, wyjme płytę dam resta i już neta mam. Wcześniej tak nie było, można jakoś coś poradzić na to?

Dodam iż łącze się przez ethernet.
Pozdro

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Windows 7 i LiveBox TP
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Lipiec 2009, 09:53:28 »
Jaki build Windowsa 7?

Odp: Windows 7 i LiveBox TP
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Lipiec 2009, 18:32:22 »
Manager urządzeń -> odinstaluj kartę sieciową -> wybierz 'wyszukiwanie nowego sprzętu -> zainstaluj sieciówkę jeszcze raz
Też tak miałem, ponad godzinę próbowałem się połączyć, aż wymyśliłem to dziwne, aczkolwiek skuteczne rozwiązanie. Oby w finalnej to poprawili.

Odp: Windows 7 i LiveBox TP
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Lipiec 2009, 10:27:22 »
No ja tak robie i nadal do samo, akurat dziwne jest to iż jak wyłącze PC ( a livebox jest cały czas On ) włączam pc i net działa, wyłącze PC i liveboxa z gniazdka ( np wieczorem ) na następny dzień podłączam liveboxa, właczam kompa i znów ten sam problem.


Ps. build to 7100