TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Czy w windows 7 będą wbudowane kodeki i będzie możliwość konwertować filmy itp ?

Witam kiedyś przeczytałem że w finalnej wersji 7 będą wbudowane kodeki i będzie możliwość konwertować filmy itp w czasie rzeczywistym na telefon np. avi>3gp czy takie coś będzie w windows 7 rtm(który wyjdzie 13 lipca) lub może już jest ta funkcja ?
« Ostatnia zmiana: 06 Lipiec 2009, 11:18:25 wysłana przez mati150_92 »

Odp: Czy w windows 7 jest...>?
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Lipiec 2009, 10:50:04 »
Zostały wprowadzone kodeki Divx i Xvid ale nic poza tym nawet Rmvb nie ma a co dopiero 3gp. Moim zdaniem nic juz w systemie nie zmienią więc nie masz co liczyć na to. Jeśli chcesz konwertować filmy to instalujesz sobie paczke z kodekami + program do konwertowania i do roboty.

też tak właśnie myślałem najpierw obiecują złote góry a potem wychodzi że to tylko styl zmieniony by odróżnić viste od 7 heh a i jeszcze słyszałem że ma być zmiana stylu w porównaniu z rc czy ktoś to może potwierdzić ???

Pogłoski potwierdzam ale fakt faktem NIC już nie zmnienią  ;)

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Zamykam!
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook