TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

13 lipca koniec prac nad Windows 7

Offline Grechu

  • ***
  • 153
Odp: 13 lipca koniec prac nad Windows 7
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Lipiec 2009, 00:23:15 »
ilu jest na świecie subskrybentów MSDN'u albo TechNetu? Jeżeli faktycznie RTM zostanie udostępniony tym grupą,to jestem prawie pewien,że Zukona czy tam inny tester "przypadkiem" puści to w torrenty. Nim Microsoft się skapnie i poblokuje trackery to może być za późno.
A po co ma blokować? Jeśli przyjąć że liczba komputerów z pirackim systemem stanowi x% wszystkich komputerów to MS jest obojętne czy jest to XP, Vista czy W7 RTM. Nawet może mu zależeć by jak najwięcej było W7 RTM. Może taki pirat przyzwyczajony do systemu kiedy usłyszy o wersji sklepowej ją zakupi? No i statystyki  internetowe ładniej wyglądają. Nie ma systemu a już stanowi y% światowego ruchu.