TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Świąteczny Konkurs Panda Security & Instalki.pl

Offline MP

Świąteczny Konkurs Panda Security & Instalki.pl
« dnia: 02 Grudzień 2008, 11:35:07 »
Zapraszamy do udziału w świątecznym konkursie który organizowany jest wspólnie przez firmę Panda Security oraz serwis Instalki.pl.

Tym razem do wygrania jest 20 zestawów oprogramowania Panda Global Protection 2009 na trzy stanowiska, a do tego film na DVD - Kung Fu Panda. Stała cena pakietu to 229 zł więc jest o co walczyć! Aby stanąć przed szansą wygranej należy poprawnie odpowiedzieć na trzy pytania związane z oprogramowaniem Panda Security. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją nagrody. Konkurs rozpoczyna się w niedzielę 30 listopada, a kończy w środę 17 grudnia. Termin konkursu nie jest przypadkowy - zaplanowaliśmy go tak aby nagrody trafiły do zwycięzców jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia :)

Przypominamy, że do oprogramowania dołączony jest film DVD wytwórni DreamWorks Animations "Kung Fu Panda" który jest propozycją dla całej rodziny. Zarówno dorośli jak i młodzi widzowie będą się przy nim bawić wyśmienicie.

Strona konkursowa: http://www.instalki.pl/panda2009/

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Świąteczny Konkurs Panda Security & Instalki.pl
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Grudzień 2008, 17:03:33 »
Fajny konkurs... Tylko szkoda że Panda, anie np. Kasprski. ;)
P.S. Ten wątek to chyba lepiej do Spamowiska przenieść?
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Mirahz

  • *****
  • 366
    • Windows 7
Odp: Świąteczny Konkurs Panda Security & Instalki.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Grudzień 2008, 22:13:03 »
Roznie z tym bywa. Moim zdaniem mozna sprobowac Pandy z 2009. Nic nie stoi na przeszkodzie ;) Przenosze do odpowiedniego dzialu.. zeby bylo sprawiedliwie ;)