TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Poszukiwane jest mieszkanie, każda imformacja mile widziana.

Witam ! Chciałbym przeprosić brać forumową za moja nieaktywność jednak miałem na głowie mature, podania na studia, opłaty, wyjazdy etc. etc i wszysto z tym związane, jednak pomału finalizuje wszystkie sprawy. Właśnie prawie - musze załatwic jeszcze parę rzeczy i chciał bym , żebyście w miare możliwości i chęci mogli mi pomóc. Mianowicie bardzo bym prosił o informacje jakiekolwiek nt. mieszkan w wrocławiu. Ścislej mówiąc poszukuje 2-3 pokojowego mieszkania dla 3 osób jak najtaniej ( tak do 2200zł/mc) i powierzchnij od 30-70m^2 i jak najbliżej politechniki wrocławskiej. Jeżeli ktoś szuka lokatora, wie o jakims wolnym mieszkaniu bardzo was proszę o informację. Mam nadzieję, że znajdzie się dobra duszyczka na tym forum. Ma się rozumieć nie czekam na gotowe - mam spisanych ok 30ofert i jutro dzwonimy, oraz 2 agencje szukają nam mieszkania jednak to są koszty,  a i można przeoczyć coś bardzo obiecującego.

BTW. Byłem wczoraj w Wrocławiu - to jasnej ciasnej - co to jest u licha ta Knysza ?

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Poszukiwane jest mieszkanie, każda imformacja mile widziana.
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Lipiec 2009, 20:46:05 »
BTW. Byłem wczoraj w Wrocławiu - to jasnej ciasnej - co to jest u licha ta Knysza ?

Hmm - taka bułka z cista wielkości połowy chleba, wypchana żarciem (sosy, sałatki i inne cuda) ;)

Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Odp: Poszukiwane jest mieszkanie, każda imformacja mile widziana.
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Lipiec 2009, 21:08:45 »
Dzwine ... u mnie to sie nazywa pita o_0 ... dolny śląsk ... gdzie ja sie wyprowadzam ;p

Odp: Poszukiwane jest mieszkanie, każda imformacja mile widziana.
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Lipiec 2009, 01:58:20 »
Pita, Knysza.... Ważne, że Polskie... ja uwielbiam to żarcie xD

Odp: Poszukiwane jest mieszkanie, każda imformacja mile widziana.
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Lipiec 2009, 12:57:14 »
kebab sie wywodzi z turcji.

Odp: Poszukiwane jest mieszkanie, każda imformacja mile widziana.
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Lipiec 2009, 14:38:26 »
Kebab, Knysza, Pita, w Niemczech mówią na to Donner ;)

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Poszukiwane jest mieszkanie, każda imformacja mile widziana.
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Lipiec 2009, 12:55:40 »
We Francji nazywa się to Greek ;)
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Offline Sephiroth

  • ***
  • 148
  • ну погоди!
Odp: Poszukiwane jest mieszkanie, każda imformacja mile widziana.
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Lipiec 2009, 13:17:13 »
Jak zwał tak zwał, grunt, że dobre. :D
| Intel Core 2 Quad Q9550 @ 2.83 GHz | ASUS P5E-VM DO | 6GB RAM DDR2 800MHz CL5 | ASUS nVIDIA GeForce 9800GTX+ 512MB | HDD Samsung 750GB SATA II 32MB 7200 obr/min | Zasilacz Fortron 500W | Samsung SyncMaster T200HD |

Nothing is true. Everything is permitted.

Odp: Poszukiwane jest mieszkanie, każda imformacja mile widziana.
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Sierpień 2009, 12:57:01 »
I jak wyszło szukanie?
Ja właśnie się wyprowadzam ze starego mieszkania i też szukam lokum...

A gyros to nie kebab !!! To obraza dla kebaba !!!
Gyros jest nędzną podróbką prawdziwego żarcia... Zainteresowanych zapraszam do Warszawy (studiowałem tam 4 lata). Prawdziwy kebab pochodzi z rąk oryginalnego araba który pracuje od jakiś 30h nonstop, a nie od jakiejś białej cizi :/
Serio to jest rzecz, której mi najbardziej brakuje we Wro... PRAWDZIWEGO kebaba...

Odp: Poszukiwane jest mieszkanie, każda imformacja mile widziana.
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Sierpień 2009, 13:34:07 »
Wynająłem na krzykach na ulicy porannej, 52m^2. A co do kebaba - w Polsce nie ma bo kebab jest chyba z baraniny a polska baranina śmierdzi więc substytutem jest kurczak o ile sie nie myle. A w galerii dominikanskiej robi właśnie arab co odcina kebab w takie długie plastry i mówi polskim łamanym ;p

Odp: Poszukiwane jest mieszkanie, każda imformacja mile widziana.
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Sierpień 2009, 22:51:50 »
Kebab z galerii to nie kebab !!!
Musi być buda, niska i obowiązkowo z wieżą z puszczoną na maxa arabską muzą ;)

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Poszukiwane jest mieszkanie, każda imformacja mile widziana.
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Wrzesień 2009, 11:49:23 »
Kebab z galerii to nie kebab !!!
Musi być buda, niska i obowiązkowo z wieżą z puszczoną na maxa arabską muzą ;)

Podobno to jest jeden z lepszych kebabów we Wrocku (mówię o tym w Galerii Dominikańskiej) ;) Ostatnio miałem przyjemność spożyć kebaba w Pasażu Grunwaldzkim... był b. dobry :)