TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z win7 podczas uruchamiania systemu

Problem z win7 podczas uruchamiania systemu
« dnia: 15 Styczeń 2010, 12:15:44 »
Witam,

Mam następujący problem. Otóż od dłuższego czasu mój PC nie reaguje prawidłowo na 'uruchomienie ponowne' komputera. Jeżeli komputer podziała z 15 minut po czym spróbuję uruchomić ponownie PC to komputer się wyłącza. Od tygodnia doszedł kolejny problem - mianowicie, po wybraniu 'wyłączenie systemu/komputera' pojawia się ekran z napisem 'trwa zamykanie systemu', słychać, że dysk pracuje, aż w pewnym momencie wycisza się (jakby wszystko zostało wyłączone), ale napis zostaje. Próbowałem odczekać kilka minut i PC sam się nie wyłączał, więc wyłączałem go listwą. Niestety dzisiaj przy próbie uruchomienia jak zawsze PC, bios się załadował, pojawił się napis 'trwa ładowanie systemu' oraz animacja z czterema kwadracikami i po niej nastąpił...... czarny ekran (a powinien ekran wyboru profili). Próbowałem naprawiać system poprzez wybór F8 podczas uruchomienia ponownego PC i wyborze opcji 'napraw' niestety nie poskutkowało. System uruchomił się pod trybem awaryjnym, ale w trybie normalnym nie chce się włączyć.

Dodam, że nie posiadam obecnie płyty z win7 w domu.

Co na to poradzić, aby w trybie normalnym działał PC?  Czy jestem skazany na format dysku ?
« Ostatnia zmiana: 15 Styczeń 2010, 12:17:54 wysłana przez diesvindu »

Odp: Problem z win7 podczas uruchamiania systemu
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Styczeń 2010, 12:36:13 »
Raczej jesteś skazany na format dysku. Ja na twoim miejscu zainstalowałbym Windows XP i sprawdził czy problemy z ponownym uruchamianiem nadal występują jeśli tak to masz problem z sprzętem a nie systemem, jeśli nie to Windows 7 się posypał i wystarczy go zainstalować na czysto i powinno być ok.

Odp: Problem z win7 podczas uruchamiania systemu
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Luty 2010, 23:45:38 »
Witam,

widzę że jest z tym systemem wiele problemów ale ten przerasta wszystkie: http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=7683293#7683293

to dowód na to że na dzień dzisiejszy windows 7 to jedno wielkie nieporozumienie!

pozdrawiam