TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

uprawnienie

uprawnienie
« dnia: 27 Styczeń 2010, 10:16:56 »
Witam, zainstalowałem 7 Ultimate i mam mały problem...
Nie mogę usunąć kilku folderów.
Wyskakuje mi: "uzyskaj uprawnienia w celu przeprowadzenia zmian w tym folderze"
Na tym komputerze jest tylko jedno konto i oczywiście moje konto ma prawa administratora.
Proszę o pomoc, z góry dzięki.

Odp: uprawnienie
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Styczeń 2010, 12:33:36 »

Odp: uprawnienie
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Styczeń 2010, 21:26:45 »
Robię wszystko zgodnie z instrukcją i nadal nie mogę usunąć tego folderu...
A powiedzcie mi, jak mam rozumieć ostatnią informację, którą wyświetla system...
Jak powinienem postąpić..?
Chodzi mi o: "w przypadku przejęcia własności tego obiektu..."

Offline izaw

  • ***
  • 121
Odp: uprawnienie
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Styczeń 2010, 21:45:12 »
A czy to są foldery, czy twarde linki?
Podaj nazwy i lokalizacje.
"Nie ma programów bezpiecznie działających, są co najwyżej niedostatecznie przetestowane"
Prawo Murph'ego

Odp: uprawnienie
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Styczeń 2010, 22:18:10 »
Jeśli masz 32 bitowy system to użyj programu unlocker on powinien sobie z tym poradzić. ;)
« Ostatnia zmiana: 30 Styczeń 2010, 22:19:52 wysłana przez robert79513 »

Odp: uprawnienie
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Luty 2010, 11:32:56 »
Nie jestem profesjonalistą w tym temacie, ale zauważyłem że podobne zjawisko czasami występuje podczas kasowania drzewa katalogów (z niepustymi podkatalogami) z miejsc należących do użytkowników np. podkatalogów z  katalogu "C:\Users\UserName\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu", pomimo posiadania uprawnień Administratora. Gdy jednak wejdę do takiego kłopotliwego katalogu i zacznę kasowanie jego zawartości "od dołu" (od plików) - mogę doprowadzić do skasowania całego "drzewa" bez zbędnych komunikatów.