TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Bearshare i Windows 7

Offline Jaro

Bearshare i Windows 7
« dnia: 01 Lipiec 2009, 22:04:18 »
Witam!
Już od dawna jestem użytkownikiem W7 i mam taki problem że programy p2p mi nie działają :/
wymieniony bearshare też :/ taki komunikat mi wyskakuje, wie może ktoś co z tym zrobić ?

Offline Tom

  • *****
  • 589
  • ;)
Odp: Bearshare i Windows 7
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Lipiec 2009, 22:34:26 »
Masz jakiegoś innego firewalla oprócz Zapory Windowsa? Przy łączeniu się z netem, zapewne wyskoczyło okno, czy zezwolić na połączenie BearShare'a. Panel sterowania -> Zapora systemu Windows -> Ustawienia zaawansowane.
MSI Wind U100  |  W7 RTM Home Premium

Offline Jaro

Odp: Bearshare i Windows 7
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Lipiec 2009, 22:40:29 »
Nie nie mam żadnego, a zaporę Windows mam całkowicie teraz wyłączoną... i dalej się nie chce łączyć :/ 

Odp: Bearshare i Windows 7
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Lipiec 2009, 22:47:07 »
To nie wina systemu tylko zablokowali możliwość ściągania z wersji 5.x.Zainstaluj najnowsze wersje 7.x czy 8.x i bedzie ok.Niestety w nowych wersjach znajdziesz tylko legalne pliki.

Offline Jaro

Odp: Bearshare i Windows 7
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Lipiec 2009, 23:11:52 »
jakoś dalej nie działa :/ .

Odp: Bearshare i Windows 7
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Lipiec 2009, 10:21:14 »
U mnie też Bearshare nie chodzi. Jest tak jak powiedział kolega tranquilo.
Zainstaluj program Cabos. Lekki i przynajmniej łączy sie z siecią Gnutella.

Offline Jaro

Odp: Bearshare i Windows 7
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Lipiec 2009, 11:05:53 »
Dzięki wielkie w końcu coś działa... Lecz nie jest to co Bearshare posiadał ale i tak Wielkie Dzięki :)