TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 i sterownik do hp deskjet 3420

Windows 7 i sterownik do hp deskjet 3420
« dnia: 26 Listopad 2008, 22:32:32 »
Nie mogę zainstalować sterownika na moim WINDOWS 7 BUILD 6801 do mojej drukarki hp deskjet 3420. Próbowałem już instalować sterownik przez Windows Update (ściągnął ale był błąd instalacji...) i instalowałem ręcznie przez Driver Update w Menadżerze Urządzeń z płyty... nic nie pomogło.
Wykrywa sterownik >>> instaluje >>> błąd! :( >>> sterownik nie został zainstalowany poprawnie!
Z tego co widziałem w Internecie, to wielu ludzi ma problem z zainstalowaniem sterownika do tej drukarki na Viście i Windowsie 7... w moim przypadku na Windowsie 7 :)

Pomóżcie! :D Z góry dzięki!

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Windows 7 i sterownik do hp deskjet 3420
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Listopad 2008, 09:53:40 »
Powiem tak: Windows 7 nie jest jeszcze w wersji beta więc niema co się spodziewać jakiś tam sukcesów przy instalacji sprzętu.

Skoro błąd występuje również przy instalacji na Windows Vista proponuję zgłosić to pomocy HP. Może poprawią sterowniki.

Odp: Windows 7 i sterownik do hp deskjet 3420
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Listopad 2008, 15:54:37 »
Dzięki bardzo za odpowiedź! Temat do zamknięcia... :D

Odp: Windows 7 i sterownik do hp deskjet 3420
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Listopad 2008, 19:28:37 »
Ściągnij najnowszą wersję sterowników z internetu. HP dba o sterowniki, drukarka HP Deskjet D1360, która ma już kilka lat bez problemu mi działa pod Vistą x64