TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Oficjalne ceny Windows 7 ujawnione, w Europie taniej!

Offline adam

Odp: Oficjalne ceny Windows 7 ujawnione, w Europie taniej!
« Odpowiedź #30 dnia: 27 Czerwiec 2009, 08:34:35 »
czyli jak zwykle wiele osób na tym forum chwaliło się, że kupi tak czy siak a już powoli pierwsze narzekania, że za drogo, że powinno być taniej i że "wgram sobie iso", że "założę piracką banderę" - system to nie jest artykuł pierwszej potrzeby..

Wiedziałem, że na deklaracjach uczciwości na forum zachwycając się coraz to nowym buildem te osoby i tak wgrają pirata a za resztę - kupią komórkę albo wydadzą na chlanie..

Offline Windowsik

  • **
  • 70
  • Microsoft Windows 8
Odp: Oficjalne ceny Windows 7 ujawnione, w Europie taniej!
« Odpowiedź #31 dnia: 27 Czerwiec 2009, 10:53:53 »
Ja osobiście,jak pisałem już gdzieś tutaj wcześniej na pewno zakupię oryginalny system.
Mi wystarczy Windows 7 w wersji Home Premium i taki właśnie kupie.Na licencji BOX.
System operacyjny:
Microsoft Windows 8 Release Preview
Wersja 6.2.8400 64-bitowy

Offline Tom

  • *****
  • 589
  • ;)
Odp: Oficjalne ceny Windows 7 ujawnione, w Europie taniej!
« Odpowiedź #32 dnia: 27 Czerwiec 2009, 11:16:32 »
LIPy mogłyby działać na wersji np. HP i wyżej, to pobawiłbym się Rozpoznawaniem mowy... A tak... Zawsze można kupić angielskiego HP i zainstalować PL Pack od sCooBy^'iego, wypaliłoby takie coś? Byłby wybór pomiędzy językami w systemie?
MSI Wind U100  |  W7 RTM Home Premium

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Oficjalne ceny Windows 7 ujawnione, w Europie taniej!
« Odpowiedź #33 dnia: 29 Czerwiec 2009, 19:05:23 »
LIPy mogłyby działać na wersji np. HP i wyżej, to pobawiłbym się Rozpoznawaniem mowy... A tak... Zawsze można kupić angielskiego HP i zainstalować PL Pack od sCooBy^'iego, wypaliłoby takie coś? Byłby wybór pomiędzy językami w systemie?

Tak ;)
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Offline Tom

  • *****
  • 589
  • ;)
Odp: Oficjalne ceny Windows 7 ujawnione, w Europie taniej!
« Odpowiedź #34 dnia: 30 Czerwiec 2009, 16:03:28 »
Czyli, wcale nie trzeba Ultimate, aby mieć zmianę języków, cool  8)
MSI Wind U100  |  W7 RTM Home Premium

Odp: Oficjalne ceny Windows 7 ujawnione, w Europie taniej!
« Odpowiedź #35 dnia: 30 Czerwiec 2009, 19:24:13 »
czyli jak zwykle wiele osób na tym forum chwaliło się, że kupi tak czy siak a już powoli pierwsze narzekania, że za drogo, że powinno być taniej i że "wgram sobie iso", że "założę piracką banderę" - system to nie jest artykuł pierwszej potrzeby..

Wiedziałem, że na deklaracjach uczciwości na forum zachwycając się coraz to nowym buildem te osoby i tak wgrają pirata a za resztę - kupią komórkę albo wydadzą na chlanie..
Czy masz z tym jakieś problemy? Bo Twój post aż krzyczy nienawiścią do tych którzy myślą trzeźwo.

Jeszcze nie było premiery systemu, wstępne ceny podane a ja nie mogę narzekać? Jak będę musiał to kupię system, ale marzyła mi się wersja chociaż Home Premium ale w wersji BOX. Na prawdę nie wymagam dużo, zwłaszcza że u Apple stosunek ceny do ilości komputerów Apple na jakich można legalnie zainstalować system OSX (ten wielopak) wypada miażdżąco na korzyść Apple.

Uważam podobnie jak niektórzy, że warto mieć oryginalny system, ale WIndows nie powinien być jednym z najdroższych programów na komputerze. Toć 800zł to jest 1/3 ew. 1/4 ceny Photoshopa.
Przypominam że przykładowo grafik zarabia nie bawiąc się systemem i jego nowymi efektami a programami które działają w systemie np. YYY (tutaj wpisać dowolny program na którym ktoś zawodowo pracuje).

Podzielić ceny MS przez 2 to będą wszyscy zadowoleni. Dzięki Bogu analitycy zaczęli krzyczeć że jest drogo, to może MS przemyśli politykę cenową i cokolwiek zmieni.

p.s. Czy OEM można aktywować na prawdę tylko na 1 konfiguracji?

QkiZ

Odp: Oficjalne ceny Windows 7 ujawnione, w Europie taniej!
« Odpowiedź #36 dnia: 02 Lipiec 2009, 10:45:31 »
do kiedy można używać tej testowej wersji Win7 ??

Offline Selph

Odp: Oficjalne ceny Windows 7 ujawnione, w Europie taniej!
« Odpowiedź #37 dnia: 02 Lipiec 2009, 19:13:09 »
W tym roku mam zamiar zacząć studia. Mam nadzieję, że da radę wybłagać dla siebie Se7ena z MSDN AA  ::)

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Oficjalne ceny Windows 7 ujawnione, w Europie taniej!
« Odpowiedź #38 dnia: 03 Lipiec 2009, 15:27:55 »
jeśli to politechnika albo jakieś zarządzanie z informatyką te pewnie tak ;) a tak do lipa.
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline Selph

Odp: Oficjalne ceny Windows 7 ujawnione, w Europie taniej!
« Odpowiedź #39 dnia: 03 Lipiec 2009, 19:20:41 »
Politechnika Warszawska. Nie mogłem znaleźć informacji, czy wydział, na który się wybieram uczestniczy w programie, ale pewnie jak się dobrze zakręcę to konto dostanę  ;)

Dobrze, że pomimo wysokich cen istnieją legalne sposoby na darmową wersję.

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Oficjalne ceny Windows 7 ujawnione, w Europie taniej!
« Odpowiedź #40 dnia: 03 Lipiec 2009, 19:23:44 »
Politechnika Warszawska. Nie mogłem znaleźć informacji, czy wydział, na który się wybieram uczestniczy w programie, ale pewnie jak się dobrze zakręcę to konto dostanę  ;)
Jesli to Wydzial Elektroniki i Technik Informacyjnych, to na 100% bedziesz mial konto :P

QkiZ

Odp: Oficjalne ceny Windows 7 ujawnione, w Europie taniej!
« Odpowiedź #41 dnia: 06 Lipiec 2009, 10:11:25 »
Powtórze pytanie: do kiedy można używać tej darmowej wersji Win7 ??

Odp: Oficjalne ceny Windows 7 ujawnione, w Europie taniej!
« Odpowiedź #42 dnia: 06 Lipiec 2009, 10:30:35 »
Powtórze pytanie: do kiedy można używać tej darmowej wersji Win7 ??

start - uruchom - winver

"Wygasa 2010-03-02 01:59"

QkiZ

Odp: Oficjalne ceny Windows 7 ujawnione, w Europie taniej!
« Odpowiedź #43 dnia: 08 Lipiec 2009, 10:26:34 »
Powtórze pytanie: do kiedy można używać tej darmowej wersji Win7 ??

start - uruchom - winver

"Wygasa 2010-03-02 01:59"
dziękuję

Odp: Oficjalne ceny Windows 7 ujawnione, w Europie taniej!
« Odpowiedź #44 dnia: 08 Lipiec 2009, 10:59:21 »
czyli jak zwykle wiele osób na tym forum chwaliło się, że kupi tak czy siak a już powoli pierwsze narzekania, że za drogo, że powinno być taniej i że "wgram sobie iso", że "założę piracką banderę" - system to nie jest artykuł pierwszej potrzeby..

Wiedziałem, że na deklaracjach uczciwości na forum zachwycając się coraz to nowym buildem te osoby i tak wgrają pirata a za resztę - kupią komórkę albo wydadzą na chlanie..
Czy masz z tym jakieś problemy? Bo Twój post aż krzyczy nienawiścią do tych którzy myślą trzeźwo.

Jeszcze nie było premiery systemu, wstępne ceny podane a ja nie mogę narzekać? Jak będę musiał to kupię system, ale marzyła mi się wersja chociaż Home Premium ale w wersji BOX. Na prawdę nie wymagam dużo, zwłaszcza że u Apple stosunek ceny do ilości komputerów Apple na jakich można legalnie zainstalować system OSX (ten wielopak) wypada miażdżąco na korzyść Apple.

Uważam podobnie jak niektórzy, że warto mieć oryginalny system, ale WIndows nie powinien być jednym z najdroższych programów na komputerze. Toć 800zł to jest 1/3 ew. 1/4 ceny Photoshopa.
Przypominam że przykładowo grafik zarabia nie bawiąc się systemem i jego nowymi efektami a programami które działają w systemie np. YYY (tutaj wpisać dowolny program na którym ktoś zawodowo pracuje).

Podzielić ceny MS przez 2 to będą wszyscy zadowoleni. Dzięki Bogu analitycy zaczęli krzyczeć że jest drogo, to może MS przemyśli politykę cenową i cokolwiek zmieni.

p.s. Czy OEM można aktywować na prawdę tylko na 1 konfiguracji?

Bez systemu nawet photoshop cs15 nie ruszy, a kto ci nie pozwala użyc linuksa i gimpa ? Nie to samo ? No to lepiej zapłacić za cos porządnego ;pCo do OSx - zainstalujesz go góra na 5 konfigach i to na tyle ;p