TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Mała prośba i pytanie dot. Windows Sidebar

Mała prośba i pytanie dot. Windows Sidebar
« dnia: 23 Listopad 2008, 14:16:52 »
1. Mam prośbę do użytkowników WINDOWSA 7 BUILD 6801 o wrzucenie na http://www.rapidshare.com/ (i podanie linka po wrzuceniu) folderu Windows Sidebar znajdującego się domyślnie w C:\Program Files\Windows Sidebar. Mam problem z uruchomieniem tej aplikacji (po uruchomieniu, proces wyłącza się po sekundzie) i pomyślałem, że jak usunę i wgram ten folder na nowo, to może ta aplikacja zadziała... Chyba, że macie inne propozycje... Instalowałem już system na nowo 3 razy i za każdym razem aplikacja od początku nie działa...

2. Pytanie: Gdy najeżdżam na Superbar po prawo na "Show desktop" powinien się pokazać Preview Desktop (gdyż mam tak zaznaczone) a okna nie stają się wcale przezroczyste... Czyli podsumowując Preview Desktop nie działa. Co może być tego przyczyną? Jak to naprawić?

Z góry dziękuję!!!
« Ostatnia zmiana: 24 Listopad 2008, 22:07:00 wysłana przez michau »

Odp: Mała prośba i pytanie dot. Windows Sidebar
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Listopad 2008, 16:26:59 »
2. Pytanie: Gdy najeżdżam na Superbar po prawo na "Show desktop" powinien się pokazać Preview Desktop (gdyż mam tak zaznaczone) a okna nie stają się wcale przezroczyste... Czyli podsumowując Preview Desktop nie działa. Co może być tego przyczyną? Jak to naprawić?

mnie też to nie działa, przyczyną może być to, że superbar był zablokowany gdyż był niedokończony w tej wersji co może się objawiać w ten sposób (nie działające elementy)
« Ostatnia zmiana: 24 Listopad 2008, 22:07:16 wysłana przez michau »