TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Skórki w Gmailu

Skórki w Gmailu
« dnia: 21 Listopad 2008, 22:34:30 »
Cytuj
Fani Gmaila już od dawna tworzą nieoficjalne rozszerzenia poczty. Wiemy, że motywy graficzne, które pozwalają zmieniać wygląd skrzynki, są jedną z bardziej oczekiwanych przez użytkowników funkcji. Dlatego dzisiaj oficjalnie wprowadzamy 30 kompozycji graficznych do Gmaila! I nie są to tylko proste zmiany kolorów interfejsu. Twoja skrzynka może mieć teraz wygląd futurystyczny, komiksowy czy stylizowany na notes. To nie wszystko. Są też kompozycje "aktywne". Co powiesz na słońce oświetlające Twoje listy czy zmieniającą się tapetę w skrzynce odbiorczej? Dla prawdziwych geeków mamy też Terminal -- niepowtarzalny motyw składający się ze znaków Ascii. Nie jest on może najbardziej praktyczny, ale świetnie się sprawdza, gdy chcesz pokazać znajomym jakim jesteś komputerowcem. Nawet domyślny wygląd Gmaila przeszedł drobny "facelifting" i stał się bardziej czytelny.

Źródło: Google Blog Polska


Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Skórki w Gmailu
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Listopad 2008, 07:40:22 »
Skórki - rzecz fajna, nie powiem. ;) Ale ja i tak wszystko pobieram przez MS Outlook. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Skórki w Gmailu
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Listopad 2008, 15:47:57 »
A ja przez thunderbird :)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Skórki w Gmailu
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Listopad 2008, 21:57:45 »
Nie pamiętam kiedy się logowałem na którąkolwiek pocztę przez www  ;) Pocztę pobieram przez Thunderbird`a.