TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Kaspersky Anti-Hacker

Offline Sotom

  • *****
  • 1113
Odp: Kaspersky Anti-Hacker
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Czerwiec 2009, 20:23:01 »
Wybacz ;)

A co do działu to pewnie ze zly skoro to dyskusja o Win7 a nie o sofcie nie zwiazanym z nim i jego działaniu ;p

Odp: Kaspersky Anti-Hacker
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Czerwiec 2009, 20:45:15 »
Cytuj
Nie uparłem się,tylko uważam że to bardzo dobry program.
Eset Smart Security nieźle kosztuje Duży uśmiech

Jak tak bardzo lubisz ten program to nie tak dawno/miesiąc/dwa temu dawali za 6 PLN na rok z gazetą prawną. Tylko trzeba być rozeznanym deko w promo ;)

Jeszcze chwilę poużywasz tego ESS i zmienisz zdanie... ;)

Odp: Kaspersky Anti-Hacker
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Czerwiec 2009, 21:37:32 »
Cytuj
Nie uparłem się,tylko uważam że to bardzo dobry program.
Eset Smart Security nieźle kosztuje Duży uśmiech

Jak tak bardzo lubisz ten program to nie tak dawno/miesiąc/dwa temu dawali za 6 PLN na rok z gazetą prawną. Tylko trzeba być rozeznanym deko w promo ;)

Jeszcze chwilę poużywasz tego ESS i zmienisz zdanie... ;)
Nie sądze :D
Wcześniejszą wersje używałem ponad rok i jestem zadowolony,w 100% spełnił swoje zadanie.
Licencja za 6zł na rok :D może jakieś dowody?

Tak myślałem,puste słowa co? :D
« Ostatnia zmiana: 18 Czerwiec 2009, 23:24:12 wysłana przez Mirahz »

Offline sebian

  • ***
  • 118
  • Be Cool... :P
Odp: Kaspersky Anti-Hacker
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Czerwiec 2009, 15:25:20 »
Nie ma co się przekomarzać Panowie ;) Ja teraz także mam NOD32 jako antywira, ale nie moge jeszcze nic za bardzo powiedzieć o nim... faktem jest ze jest lekkim programem, ale jak sie spisuje czas pokaże. Miałem kasperczaka i powiem ze jak narazie radził sobie najlepiej :) Co do NOD-a to rożne opinie można przeczytać na jego temat, podobnie jak na temat Kaspra i innych... wszystko zalezy jak komu "leży" :P Ja osobiście stawiam na skuteczność, NOD-a mam 2 miesiace i jak narazie jest spokoj... zobaczymy jak dalej... :)
Pozdrawiam :)
Mój sprzęt: KONSOLA NES + 400 kartridży :D  (chyba tak to się pisze)
ha mam jeszcze dwa pady i pistolet do kaczek.. :D

Odp: Kaspersky Anti-Hacker
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Czerwiec 2009, 16:55:02 »
Nie ma co się przekomarzać Panowie ;) Ja teraz także mam NOD32 jako antywira, ale nie moge jeszcze nic za bardzo powiedzieć o nim... faktem jest ze jest lekkim programem, ale jak sie spisuje czas pokaże. Miałem kasperczaka i powiem ze jak narazie radził sobie najlepiej :) Co do NOD-a to rożne opinie można przeczytać na jego temat, podobnie jak na temat Kaspra i innych... wszystko zalezy jak komu "leży" :P Ja osobiście stawiam na skuteczność, NOD-a mam 2 miesiace i jak narazie jest spokoj... zobaczymy jak dalej... :)
Pozdrawiam :)
No niby nie ma co się przekamarzać,ale jak już coś piszesz,to z reguły uzasadniasz,a nie palniesz głupote jak pan tommy504 i znikasz ;D

Offline sebian

  • ***
  • 118
  • Be Cool... :P
Odp: Kaspersky Anti-Hacker
« Odpowiedź #20 dnia: 21 Czerwiec 2009, 22:42:49 »
No to teraz prostuje... NOD-a własnie odinstalowałem, i moim zdaniem jest ŚMIECIEM!!! :)
Dlaczego bo nie poradził sobie, a nawet nie wykrył tak popularnego syfu jak Backdoor.Win32.Iroffer....
Siedział sobie na dysku cały czas, dysk dziś skanowałem NOD-em i nic nie zameldował, z ciekawości zainstalowałem KIS, typowo z czystej ciekawości. KIS nie zdążył pobrać aktualizacji, nawet skanowania dysków nie włączyłem a zaczął meldować ze mam tego syfa na kompie, i to w wielu lokalizacjach, poradził sobie z nim bez problemu. Dlatego Panie i Panowie AVE KIS! Nigdy więcej innego oprogramowania antywirusowego.
Mój sprzęt: KONSOLA NES + 400 kartridży :D  (chyba tak to się pisze)
ha mam jeszcze dwa pady i pistolet do kaczek.. :D