TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Telefon stacjonarny w Skype i sterownik

Telefon stacjonarny w Skype i sterownik
« dnia: 15 Listopad 2008, 14:00:36 »
Witam jestem tutaj nowy i nie wiedziałem dokładnie gdzie zadać moje pytanie, może już były takie pytania ale niestety nie znalazłem. Właśnie pobrałem Windows 7 Build 6801, mam problem ponieważ posiadam telefon stacjonarny w skype i mam specjalnie sterownik do niego, nie mam pewnośći czy będzie działał skype poprawnie na w7 ponieważ na Viscie szwankowal zamiast słyszeć dzwięk w telefonie słyszałem w głośnikach. Jeszcze raz przepraszam jak zly dział najwyżej potraktujcie mnie warnem. Dzięki z góry za pomoc.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Telefon stacjonarny w Skype i sterownik
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Listopad 2008, 22:51:09 »
Musisz wypróbować. Na razie nikt chyba ci na to pytanie nie odpowie. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Telefon stacjonarny w Skype i sterownik
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Listopad 2008, 17:54:02 »
Witam jestem tutaj nowy i nie wiedziałem dokładnie gdzie zadać moje pytanie, może już były takie pytania ale niestety nie znalazłem. Właśnie pobrałem Windows 7 Build 6801, mam problem ponieważ posiadam telefon stacjonarny w skype i mam specjalnie sterownik do niego, nie mam pewnośći czy będzie działał skype poprawnie na w7 ponieważ na Viscie szwankowal zamiast słyszeć dzwięk w telefonie słyszałem w głośnikach. Jeszcze raz przepraszam jak zly dział najwyżej potraktujcie mnie warnem. Dzięki z góry za pomoc.

Mogłeś założyć nowy temat w Użytkowanie

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Telefon stacjonarny w Skype i sterownik
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Listopad 2008, 20:42:44 »
To micau poprzenoś jego wypowiedź i załóż nowy wątek co? W końcu jesteś modem.
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Telefon stacjonarny w Skype i sterownik
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Listopad 2008, 22:53:35 »
PRZENIESIONE I POPRAWIONE