TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

jak orginalnie oświadczyć się dziewczynie? :)

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: jak orginalnie oświadczyć się dziewczynie? :)
« Odpowiedź #45 dnia: 24 Czerwiec 2009, 00:48:41 »
Ja tam się żenić nie mam zamiaru to i oświadczać tym bardziej. Lepsze wolne życie, luźne związki ;)
Zero problemów, zazdrości, zobowiązań  :P
No wiesz, ale kiedys sie ożenisz, we dwojke chyba lepiej nie? :D

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: jak orginalnie oświadczyć się dziewczynie? :)
« Odpowiedź #46 dnia: 24 Czerwiec 2009, 00:51:54 »
Ja tam się żenić nie mam zamiaru to i oświadczać tym bardziej. Lepsze wolne życie, luźne związki ;)
Zero problemów, zazdrości, zobowiązań  :P
No wiesz, ale kiedys sie ożenisz, we dwojke chyba lepiej nie? :D

Czy ja wiem - moje życie to komputery, informatyka. Nie mam czasu na śluby. Może kiedyś ;)
« Ostatnia zmiana: 24 Czerwiec 2009, 10:48:41 wysłana przez sCooBy^ »
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Odp: jak orginalnie oświadczyć się dziewczynie? :)
« Odpowiedź #47 dnia: 24 Czerwiec 2009, 01:30:35 »
sCooby^ ma czas na związki tylko z komputerem... Ewentualnie dobrym łączem. ;)

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: jak orginalnie oświadczyć się dziewczynie? :)
« Odpowiedź #48 dnia: 24 Czerwiec 2009, 01:36:41 »
sCooby^ ma czas na związki tylko z komputerem... Ewentualnie dobrym łączem. ;)

No właśnie ;)  ;D
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Odp: jak orginalnie oświadczyć się dziewczynie? :)
« Odpowiedź #49 dnia: 24 Czerwiec 2009, 02:39:14 »
Ja mam i dobre łącze i cudowną narzeczoną... Hajlajf normalnie. xD

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: jak orginalnie oświadczyć się dziewczynie? :)
« Odpowiedź #50 dnia: 26 Czerwiec 2009, 22:01:36 »
I nawet od kompa nie trzeba odchodzić, żeby pogadać z panienka, haha...
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Offline Rayearth

  • ****
  • 253
  • NeveR SurrendeR
Odp: jak orginalnie oświadczyć się dziewczynie? :)
« Odpowiedź #51 dnia: 26 Czerwiec 2009, 22:14:46 »
to ze spoleczenstwo i panstwo narzuca jakis style nie znaczy ze my mamy byc owieczkami poslusznie idacymi na rzez.
jak ktos nie chce sie zenic to nie widze powodow aby uwazac go za  "wybrakowanego" jakiegos...

MB: Asus P6T Deluxe @ BIOS 1605, CPU: Intel Core i7 920 @ 2,66GHz, RAM: OCZ 3x2GB DDR3 1600MHz CL7,
GFX: Zotac GeForce GTX280 1GB AMP!, SFX: Creative X-Fi Extreme Gamer, Power: Be-quiet Dark Power P7-PRO 650W

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: jak orginalnie oświadczyć się dziewczynie? :)
« Odpowiedź #52 dnia: 27 Czerwiec 2009, 12:02:17 »
To nie państwo narzuca "jakieś style" ale tak  było od dawien dawna we wszystkich kulturach (chyba). Teraz istnieją dwa śluby, cywilny i kościelny ale to nie znaczy, że jest się zobowiązanym brać oba. Dla mnie jeśli już ważniejszy byłby cywilny, tylko dlatego, że do kościoła nie chadzam a do nieba też mi nie po drodze :) i możliwości - nie mam bierzmowania. Z resztą nie mam pojęcia po co brać ślub? Czy nie można się kochać bez ślubu? Nie można mieszkać razem? Nie można mieć dzieci? Chrześcijańskie dyrdymały...
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Offline Rayearth

  • ****
  • 253
  • NeveR SurrendeR
Odp: jak orginalnie oświadczyć się dziewczynie? :)
« Odpowiedź #53 dnia: 27 Czerwiec 2009, 13:26:12 »
To nie państwo narzuca "jakieś style" ale tak  było od dawien dawna we wszystkich kulturach (chyba).

zyjesz zatem w blogiej nieswiadomosci bo to wlasnie w interesie kazdego Panstwa jest aby jego mieszkancy sie pobierali, tworzyli rodziny i rozmnazali sie. wiecej ludzi = wiecej wplywow z bezsensownych podatkow. a ze Polska jest podobno (bo tylko w statystyce) krajem katolickim to sa sluby koscielne.

do slubu koscielnego tez poniekad naklania Panstwo (kolejne wplywy z podatkow od sprzedarzy...) a juz na pewno ludzie ktorzy na tym zarabiaja. chyba nie musze ci mowic ile kosztuje ten caly rytual.

to jest po prostu oplacalny biznes, z reszta tak jak ta cala religia... ci ludzie zrobia wszystko zeby ich tylko nie pozbawiac zrodel dochodu.
MB: Asus P6T Deluxe @ BIOS 1605, CPU: Intel Core i7 920 @ 2,66GHz, RAM: OCZ 3x2GB DDR3 1600MHz CL7,
GFX: Zotac GeForce GTX280 1GB AMP!, SFX: Creative X-Fi Extreme Gamer, Power: Be-quiet Dark Power P7-PRO 650W

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: jak orginalnie oświadczyć się dziewczynie? :)
« Odpowiedź #54 dnia: 27 Czerwiec 2009, 13:31:34 »
Nie można mieć dzieci?
Mozna, ale bękarty :D

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: jak orginalnie oświadczyć się dziewczynie? :)
« Odpowiedź #55 dnia: 27 Czerwiec 2009, 17:13:11 »
No i znowu kwestia religijna. Bękart - nie ślubne dziecko, ślub - religia (zazwyczaj). A co jeśli ktoś nie jest wyznawcą żadnej z tych dziwacznych religii i nie weźmie ślubu ale będzie miał dziecko? Słowo bękart jest nacechowane perioratywnie ale ma jakiekolwiek sensowne znaczenie tylko dla ludzi religijnych.

Żeby nie robić takiego off... to kumpel opowiedział mi jak on chciał oświadczyć się dziewczynie i dla jego nieszczęścia tak zrobił. Wszedł do domu dziewczyny - otworzył mu ojciec. Kolega zapytał się czy jest Agnieszka (przykładowe imię bo nie wiem jak ona się nazywa), ojciec odpowiedział, że jest ale się kompie na to ten bez słowa poszedł do łazienki i rzucił do wanny pierścionek. Ojciec grzecznie mówiąc wyprosił go z domu a ona... nie wiem co ona ale ślubu nie było.
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Odp: jak orginalnie oświadczyć się dziewczynie? :)
« Odpowiedź #56 dnia: 27 Czerwiec 2009, 19:09:27 »
Dla mnie jesli dwoje ludzi się kocha, zamierzają załozyc rodzinę itd. ale nie uznają wszystkich religijnych obrządków to tak naprawdę nikt im współżycia bez ślubu nie zabroni ;) Ich wybór... ważne, aby między nimi dobrze się układało i cała rodzina żyła w dobrych warunkach i atmosferze ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: jak orginalnie oświadczyć się dziewczynie? :)
« Odpowiedź #57 dnia: 27 Czerwiec 2009, 21:05:17 »
No i znowu kwestia religijna. Bękart - nie ślubne dziecko, ślub - religia (zazwyczaj). A co jeśli ktoś nie jest wyznawcą żadnej z tych dziwacznych religii i nie weźmie ślubu ale będzie miał dziecko? Słowo bękart jest nacechowane perioratywnie ale ma jakiekolwiek sensowne znaczenie tylko dla ludzi religijnych.

Żeby nie robić takiego off... to kumpel opowiedział mi jak on chciał oświadczyć się dziewczynie i dla jego nieszczęścia tak zrobił. Wszedł do domu dziewczyny - otworzył mu ojciec. Kolega zapytał się czy jest Agnieszka (przykładowe imię bo nie wiem jak ona się nazywa), ojciec odpowiedział, że jest ale się kompie na to ten bez słowa poszedł do łazienki i rzucił do wanny pierścionek. Ojciec grzecznie mówiąc wyprosił go z domu a ona... nie wiem co ona ale ślubu nie było.

Czy chłopak myślał, że pan który mu otworzył drzwi to nie jest jej ojciec?

Odp: jak orginalnie oświadczyć się dziewczynie? :)
« Odpowiedź #58 dnia: 27 Czerwiec 2009, 21:15:45 »
Każdy chyba to zna, ale napewo jest to oryginalne :D
http://patrz.pl/zdjecia/grota-nestle-i-zareczyny

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: jak orginalnie oświadczyć się dziewczynie? :)
« Odpowiedź #59 dnia: 27 Czerwiec 2009, 21:23:22 »
Cytuj
Macie podobne doświadczenia
 ;D