TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

2 karty graficzne i 2 monitory

2 karty graficzne i 2 monitory
« dnia: 18 Czerwiec 2009, 15:12:47 »
Witam
Wie ktoś może jak mam podłączyć 2 monitory do 2 kart:
Intel g31/g33
Geforce 9400GT
Monitor LCD mam podłączony do GF i chcę podłączyć monitor CRT do intela. Jak?

Odp: 2 karty graficzne i 2 monitory
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Czerwiec 2009, 15:21:54 »
Bynajmniej sie tak nie da. A 9400gt nie ma wyjścia na dwa monitory ? ::)

Odp: 2 karty graficzne i 2 monitory
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Czerwiec 2009, 15:28:35 »
Ma. Ale nie myślałem o przejściówce(Dziś wpadłem na taki pomysł xD). Pomyślałem, że jeżeli mam dwie karty to się to bedzie dało jakoś wykorzystać ale jak nie to się zaopatrze w przejściówkę.

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: 2 karty graficzne i 2 monitory
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Czerwiec 2009, 15:30:55 »
Takie połączenie jest niemożliwe. Gdy jedną kartę uaktywnimy w biosie, druga jest automatycznie wyłączana. Można tak zrobić jedynie w sli, cross fire i (nie jestem pewien) hybrid sli.

Offline qwer

  • ***
  • 104
Odp: 2 karty graficzne i 2 monitory
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Czerwiec 2009, 23:28:56 »
W HYBRID SLI DZIALAJA OBIE KARTY , ale w zaleznosci do czego sa uzywane tow lancza sie ejdna a druga wylancza... aczkolwiek nie spotkalem sie z takim zudowaniewm z monitorami... z grafika napewno dali ci 2 przejsciowki dvi a jak nie to poprostu ci pudelko okradli
Chcesz kupic kompa/ lapka?? ZGLOS SIE

GG:2889405 Tlen:meserak@o2.pl