TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Ankieta

Czy jesteś za usunięciem, zablokowaniem nieaktywnych userów?

Tak
10 (58.8%)
Nie
3 (17.6%)
Mi to obojętne
4 (23.5%)

Głosów w sumie: 17

Konta zombie, nieużywane, martwe

Odp: Konta zombie, nieużywane, martwe
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Czerwiec 2009, 18:41:48 »
Ja mam konto na interii 10lat. Dzisiaj sie zalogowałem, a ostatni raz przed dzisiejszym wpadem było 4 lata temu.

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Konta zombie, nieużywane, martwe
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Czerwiec 2009, 19:11:32 »
Mozliwe. Nie musi byc na wszystkich ;D

Odp: Konta zombie, nieużywane, martwe
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Czerwiec 2009, 19:48:06 »
Ja mam konto na interii 10lat. Dzisiaj sie zalogowałem, a ostatni raz przed dzisiejszym wpadem było 4 lata temu.

Moje konto usuneli po jakimś roku chyba ;D
A wracając do tematu to jestem za a nawet przeciw!

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Konta zombie, nieużywane, martwe
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Czerwiec 2009, 20:17:13 »
Najważniejsza rzecz o ktorej zapominamy. Niezarejestrowany może przeglądać i czytac wszystkie wątki, posty, nie ma możliwości tylko edycji. A rejestrujemy się chyba aby aktywnie uczestniczyć w rozwoju forum, drążyć nowe tematy. Jesli się rejestrujemy a nie korzystamy z tego przywileju to po co mieć to konto. Konto pocztowe można mieć choćby do odbierania spamu  :P. Ale jak nie mamy potrzeby się rejestrować to nie robimy tego na przekór sobie i nie zakładamy konta "żeby mieć".

Odp: Konta zombie, nieużywane, martwe
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Czerwiec 2009, 20:25:09 »
Co wam te konta przeszkadzają  ? Płacicie za serwer i szkoda wam miejca ? Żaden renomowany poertal nie usuwa kont po tak krótkim czasie

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Konta zombie, nieużywane, martwe
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Czerwiec 2009, 20:53:46 »
Co wam te konta przeszkadzają  ? Płacicie za serwer i szkoda wam miejca ? Żaden renomowany poertal nie usuwa kont po tak krótkim czasie

-Niektórym przeszkadza, niektórym nie
-nie płacimy za serwer
-nam nie jest szkoda miejsca bo to wasze miejsce :P
-nikt nie karze wam usuwać konta po np. dwoch dniach, ale jak ktos ma konto od roku i 0 postow to cos w tym dziwnego.
Zresztą założyłem temat aby każdy mógł wyrazić swoje zdanie i tak też robimy :)

Offline beholder

  • ***
  • 172
  • Remeber everything. Forgive nothing.
Odp: Konta zombie, nieużywane, martwe
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Czerwiec 2009, 20:57:58 »
Takie działania mają sens tylko wtedy, kiedy forum MUSI być odchudzone. Znam przypadki zagranicznych for gdzie usuwanie starych postów, nieaktywnych kont było koniecznością. Temu forum pewnie nieprędko taka operacja grozi.

Odp: Konta zombie, nieużywane, martwe
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Czerwiec 2009, 21:39:49 »
To forum stoi na dedyku więc faktycznie jeszcze długa droa do odchudzania.

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Konta zombie, nieużywane, martwe
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Czerwiec 2009, 21:44:22 »
Nie wiem po co ta dyskusja. Usuwam konta botów oraz niepotwierdzone. Nie ma sensu drążyć tego tematu.

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Konta zombie, nieużywane, martwe
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Czerwiec 2009, 21:50:42 »
Więc jak? kończymy ankietę która i tak jest przegłosowana? :P :P

Odp: Konta zombie, nieużywane, martwe
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Czerwiec 2009, 21:54:01 »
Moim zdaniem ten temat jest skutkiem nadmiaru wolnego czasu, i staranie się na siłe ulepszyć i tak dobre forum z znakomitymi userami. Puki co zamykam, jak administracja stwierdzi, że należy coś dopowiedzieć to niech otworzy, jak jakiś user chciał by przedstawić szalenie ważną opinie - równiez jestem skłonny otworzyć, o ile będzie chcial powiedzieć coś mądrego.