TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Glass Notepad – Aero Theme Notatnik dla Windows 7 i Vista

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Glass Notepad – Aero Theme Notatnik dla Windows 7 i Vista
« Odpowiedź #30 dnia: 24 Czerwiec 2009, 13:37:52 »
Ale nie wbudowane w system.

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: Glass Notepad – Aero Theme Notatnik dla Windows 7 i Vista
« Odpowiedź #31 dnia: 24 Czerwiec 2009, 14:44:47 »
no edytor niebieskich trzeba se znaleźć, ale przecież możesz przestawić na "stare" paski no nie :D

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Glass Notepad – Aero Theme Notatnik dla Windows 7 i Vista
« Odpowiedź #32 dnia: 24 Czerwiec 2009, 16:37:44 »
Przeźroczystości notatnika już wbudowali podobnie z cmd... :P

Odp: Glass Notepad – Aero Theme Notatnik dla Windows 7 i Vista
« Odpowiedź #33 dnia: 24 Czerwiec 2009, 20:27:41 »
Mam źródła tego programu ale sie w nim nie łapie. Jednak jestem jeszcze za krotki na takie rzeczy ... cholera musze sie wziąść, jednak poziom w Polskim szkolnictwie nie jest wykładnikiem ;p Tak czy siak może by przypisać, żeby aero glass był oprzypisane np. do zółtego wtedy kolor czarny był by wolny od aero, a żeby zrobić aero to wystarczyło by ustawić tło zółte "? W tym glass cmd jak ustawie tekst czarny również odczytuje jako aero więc myślę, że czarny jest przypisany do aero ponieważ każdy ma defaultowo czarną konsole - czy sie nie myle ?

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: Glass Notepad – Aero Theme Notatnik dla Windows 7 i Vista
« Odpowiedź #34 dnia: 24 Czerwiec 2009, 20:57:09 »
ustawcie sobie kolor szary tła i czarny tekst- fajne przezroczyste litery ;D