TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Propozycja przywrócenia systemu reputacji.

Propozycja przywrócenia systemu reputacji.
« dnia: 17 Czerwiec 2009, 23:30:52 »
Drodzy Administratorzy, Moderatorzy, Użytkownicy. Jak zapewne wszystkim Nam wiadomo, jakis czas temu z forum został usunięty system reputacji. Wniosek złozyli użytkownicy tego forum, jednakowoż jak widzimy nie najlepiej z tego powodu się dzieje. Niewielu także mogło przewidzieć, że właśnie wtedy zaleje nas ta "fala". W jednej chwili do forum dołączyło wielu nowych uzytkowników, którzy uradowani brakiem jakiegokolwiek systemu oceny użytkownika szerzą spam, offtop oraz często obrażają innych użytkowników. Teraz moga bez przeszkód, nie martwiąc się o swoją reputację, za przeproszeniem: "Jechać po kim im się tylko podoba". Nie sądzę, żeby sprawiało to przyjemność także Moderatorom. Mnie osobiście krew by zalała, gdybym pewnego dnia zalogował się na forum, a mym zadaniem byłoby usunać cały bajzel wytworzony, przez spamerów, trolle oraz dzieci "wszystkiego". Z tego miejsca, jak tu siedzę, przed monitorem i pisze te słowa uroczyście wnoszę o Przywrócenie Sytemu Reputacji na forum. Pozdrawiam :)

Offline Sotom

  • *****
  • 1113
Odp: Propozycja przywrócenia systemu reputacji.
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Czerwiec 2009, 23:37:33 »
Oraz o to aby moderatorzy robili wiecej niz do tej pory albo by bylo ich wiecej ;)

Odp: Propozycja przywrócenia systemu reputacji.
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Czerwiec 2009, 23:41:59 »
Z problemem "chwilowego" (mam nadzieje) braku moderatorów na forum zmierzymy się następnie. Teraz czas zrobić porządek z reputacją. Nikt nie zaprzeczy moim słowom: "Był system reputacji - był "względny" porządek, Nie ma systemu reputacji - ..." Wystarczy dokończyć ;)

Odp: Propozycja przywrócenia systemu reputacji.
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Czerwiec 2009, 23:45:32 »
A ja proponuje więcej ostrzeżeń i banów, i więcej moderatorów i czystki na forum i....  ::)


***

dodać ostrzeżenia. Tak jak tutaj w linku te pod avatarami. I będzie Git
« Ostatnia zmiana: 18 Czerwiec 2009, 15:37:10 wysłana przez Mirahz »

Odp: Propozycja przywrócenia systemu reputacji.
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Czerwiec 2009, 23:49:25 »
Poziom kultury osobistej niektórych delikwentów nie może niestety zostac zmieniony przez ostrzeżenie. Jeden z drugim, naspamią, na off-topują, dostaną bana na konto. Po czym stworzą nowe konto... dostaną bana na IP... Rozłączą NEOSTRADĘ i powrócą. Tutaj trzeba silnej ręki, mocnej riposty i władzy... a tą posiadają Administratorzy i Moderatorzy.

Odp: Propozycja przywrócenia systemu reputacji.
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Czerwiec 2009, 23:54:00 »
Jak dostaną kilkanaście minusów to też mogą sobie nowe konto stworzyć...

Odp: Propozycja przywrócenia systemu reputacji.
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Czerwiec 2009, 23:56:42 »
To już zupełnie inna sprawa, chodzi o sam moment, w którym wielu użytkowników dało sobie spokój z kulturą, netykietą, szacunkiem do drugiego użytkownika. Możliwe, że jest to jedynie moje subiektywne odczucie, lecz według mnie wszystkie te najgorsze zjawiska zaczęły narastać wraz z momentem zniesienia Systemu Reputacji.

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Propozycja przywrócenia systemu reputacji.
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Czerwiec 2009, 23:58:09 »
Bardzo możliwe ze masz racje ;)

Odp: Propozycja przywrócenia systemu reputacji.
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Czerwiec 2009, 23:59:52 »
Zwróćcie uwagę także na to, iż wraz z tym momentem na forum pojawiło się wielu nowych użytkowników... Jednakże niewielu może się pochwalić tym, że prawdziwymi użytkownikami forum mozna ich nazwać.

Tak więc, do momentu, w którym pojawią się Moderatorzy (ohh, jakiż piekny będzie ten dzień Duży uśmiech) postarajmy sie wykazywać nienaganną kultura osobistą, szacunkiem i co najważniejsze zdrowym rozsądkiem. Apeluję do kulturalnych użytkowników, o nie włączanie sie w spam w tematach dotyczących nowych buildów. Od tego mamy bowiem dział Spamowisko. Nie wdawajcie się także w żadne kłótnie. "Taki" najpierw zniży Was do swego poziomu, a następnie pokaże Wam jaki to on jest "wielki".

Jednym słowem Panowie i Panie... więcej rygoru i samozaparcia użytkowników. Jeżeli jeszcze ktoś zgadza się ze mną to niech wytoczy także własne działa (argumenty). Pozdrawiam Uśmiech

Szaaa... może nie zauważy...
« Ostatnia zmiana: 18 Czerwiec 2009, 15:39:40 wysłana przez Mirahz »

Odp: Propozycja przywrócenia systemu reputacji.
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Czerwiec 2009, 00:13:58 »
Taa.. Nie kłuć się z głupim, bo ludzie mogą nie zauważyć różnicy  ;)

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Propozycja przywrócenia systemu reputacji.
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Czerwiec 2009, 00:15:14 »
Czy nie ja pierwszy to zauważyłem ? ;> Ale nie ważne. Nieprzestraszeni pyskują i to nie jest fajne. Wiecej ostrzeżeń i banów na tydzień, itd.
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Propozycja przywrócenia systemu reputacji.
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Czerwiec 2009, 00:25:26 »
Unieważnić unieważnienie reputacji!!! ???

Odp: Propozycja przywrócenia systemu reputacji.
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Czerwiec 2009, 00:27:05 »
Jednym słowem... Tak. Ja osobiście za usunięciem Systemu Reputacji nie głosowałem, nie za bardzo także interesowałem się tym. Ale w chwili obecnej moge stwierdzić, iż idea mimo, że dobra, dała złe rezultaty.

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Propozycja przywrócenia systemu reputacji.
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Czerwiec 2009, 00:50:08 »
wg mnie niech tak zostanie, no może plus system piw lub coś takiego. Natomiast żeby uciszyć tą bandę jełopów potrzeba czegoś więcej. Bany na tydzień od razu, na wejście,
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline Sephiroth

  • ***
  • 148
  • ну погоди!
Odp: Propozycja przywrócenia systemu reputacji.
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Czerwiec 2009, 09:57:43 »
System reputacji został usunięty nie bez powodu. Jeśli ma wrócić, to tylko i wyłącznie po poprawkach - czyli będzie widać kto komu, kiedy i za co wystawił plusa bądź minusa. A co do zdania Joosepha w tej sprawie - zgadzam się, ostatnio tematy o nowych buildach to sam spam.
| Intel Core 2 Quad Q9550 @ 2.83 GHz | ASUS P5E-VM DO | 6GB RAM DDR2 800MHz CL5 | ASUS nVIDIA GeForce 9800GTX+ 512MB | HDD Samsung 750GB SATA II 32MB 7200 obr/min | Zasilacz Fortron 500W | Samsung SyncMaster T200HD |

Nothing is true. Everything is permitted.