TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Biznes na windows 7

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Biznes na windows 7
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Czerwiec 2009, 20:13:33 »
Dizś mi akurat przyszło PCWK i akurat mi sie kończy prenumerata. I co widzę? Prenumerata 2-letnia z w7 RC - 280 zł Prenumerata 2-letnia z NIS 2009 - 280 zł. Oczywiście pewnie większość weźmie w7, bo pomyśli, ze taki system to na pewno krocie kosztuje... :P Jak ktoś nie wierzy to zrobie skana...
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline yagi

Odp: Biznes na windows 7
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Czerwiec 2009, 20:17:21 »
Ja myslalem ze ze smiechu walne klocka jak dostalem maila od IDG. Potem ide do kiosku a na okladce konkurencyjnego czasopisma "NAJNOWSZY WINDOWS PO POLSKU ZA DARMO" - wtedy tez sie ledwo powstrzymalem ;)
303 Power!

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: Biznes na windows 7
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Czerwiec 2009, 20:40:17 »
ludzie są naiwni... Najlepiej jak taka gazeta da np. "5 NAJPOPULARNIEJSZYCH DYSTRYBUCJI LINUKSA ZUPEŁNIE ZA DARMO!" bo były już i takie przypadki :P

Albo śmiać mi się chce jak nie pamiętam który sklep się ogłasza że do laptopa dają 30-dniową wersję office 2007, to też sobie mogę(legalnie) ściągnąć ;D

Jestem ciekawy czy niedługo "prawie za darmo" zaczną dodawać Windowsa bez klucza ;p
« Ostatnia zmiana: 17 Czerwiec 2009, 20:41:55 wysłana przez pionner »

Odp: Biznes na windows 7
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Czerwiec 2009, 21:24:19 »
Jak mozna dawac gratisowo produkt ktory bez gratisow jest za darmo to sie tylko moze w polsce zdarzyc  ;D

Odp: Biznes na windows 7
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Czerwiec 2009, 21:48:50 »
W Next chyba pół roku temu (kupiłem poczytać) i dali 3 linuxy. ZA DARMO  :o  Żal :P Tekst mnie powalił wtedy

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Biznes na windows 7
« Odpowiedź #20 dnia: 17 Czerwiec 2009, 21:59:34 »
Ja nic nie mam do tych pseudo dodatków ale to jest zwykłe nabijanie w butelke ludzi. Oni tylko wypisują hasła propagandowe (prawie jak PRL :P) a mało umiejący czytać nie zauważy na dole gwiazdki i drobnego maczku. Bezsensem jest dawać wyjątkowo, od święta prezent który jest od dawna dostępny za darmo. To tak jak dodawać do zakupów gratis w postaci reklamówek które i tak dostajemy za darmo. Tyle że te co są w prezencie mają miłe dla oka kolory ;D

Offline d3tr0

Odp: Biznes na windows 7
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Czerwiec 2009, 22:17:26 »
ładna tłoczona płytka z nadrukiem, na pewno ludzie to kupią

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: Biznes na windows 7
« Odpowiedź #22 dnia: 17 Czerwiec 2009, 22:22:55 »
"czemu mamy płacić za kolejną licencję, jeżeli możemy dać tą darmówkę, a kretyny to kupią"

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Biznes na windows 7
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Czerwiec 2009, 00:40:31 »
Właśnie, to ich norma to raz. a dwa, że wyczytałem dziś w "Next", że RC 7100 można do lipca instalować. Natomiast w ramach tej prenumeraty otrzymujecie płytę z systemem, który można instalować w dowolnym momencie.
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline Croc

Odp: Biznes na windows 7
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Czerwiec 2009, 02:41:01 »
Te wszystkie pisma są w większości dla technologicznie zacofanych, więc można im wciskać kity. Szczytem jest Twój Niezbędnik i ogólnie wydawnictwa Komputer Świata. Po co wydają ileś tam GB programów, które są za darmo w sieci? Dla takich dziadków. A styl pisania redakcji Komputer Świata od zawsze mnie rozbraja. "Jeśli mamy ochotę, naciskamy ENTER i włącza się tzw. >>pauza<<, czyli chwilowe zatrzymanie działania gry. Do zabawy wracamy naciskając ponownie klawisz ENTER...". Sratatata, pierdu pierdu... Pomijając fakt, że piszą o tak podstawowych sprawach (bo to można zrozumieć), ale STYL jest tak nerdowski, że koniec.

lukasz_bigo

Odp: Biznes na windows 7
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Czerwiec 2009, 04:42:29 »
Witam

Oto jak można zarobic na Windows7 . gazetki chyba przeginają ?:)

http://idg2.pcworld.pl/win7/

Oczywiscie chodzi o build 7100

Z przyjemnością odpowiem na Panów wątpliwości. Proszę mi wybaczyć, jeśli miejscami będę się zbyt mocno chwalił, ale uważam, że naprawdę jest o czym mówić – dlatego bardzo dziękuję za pretekst. :)
  • Akcja dołączania Windows 7 do PC Worlda nie ma być naciągactwem. Wręcz przeciwnie: staraliśmy się o system w Microsofcie, ponieważ prosili nas (mnie) o niego nasi czytelnicy. Zgromadziłem kilkadziesiąt e-maili w rodzaju „Kupię waszą gazetę jak dacie Windows 7”.
  • Nikt nie ukrywa, jaka to wersja, co zresztą widać choćby w moim poradniku jak przerobić Windows 7 RC EN na PL: http://bigo.pcworld.pl/2009/06/12/jak-przerobic-windows-7-rc-en-na-windows-7-pl/
  • Po raz pierwszy w historii polskich czasopism komputerowych udało nam się uzyskać od Microsoftu pozwolenie na dystrybucję desktopowej wersji systemu wraz z czasopismem. Powtarzam: po raz pierwszy w historii polskich czasopism komputerowych. PC World Komputer dołączył kiedyś OS/2 Warp IBM-a (sam kupiłem ten numer, chociaż byłem jeszcze w liceum :). Wersji desktopowej Windows nie udało się nigdy, nawet w edycji beta. Powód? Ze względu na wysoki poziom kombinatorstwa w Polsce centrala w Redmond zawsze mówiła „NIE!!!” i to był koniec dyskusji.
  • Mimo naprawdę wielu rozmów z polskim oddziałem Microsoftu nie udało nam się dołączyć Windows 7 do całego nakładu. Centrala uznała, że to zbyt ryzykowne, skoro system ma wejść do sprzedaży w październiku. Dlatego bardzo, ale to bardzo jesteśmy wdzięczni polskiemu oddziałowi, że w ogóle udało się załatwić dla nas cokolwiek.
  • Do obiegu z nowymi zamówieniami na prenumeratę trafia zaledwie &frac14; płyt. Całą resztę chcemy dostarczyć naszym prenumeratorom, którzy są profesjonalistami IT (nauczyciele informatyki, administratorzy w firmach itp.). Taka była umowa z Microsoftem i mamy zamiar jej dotrzymać – zależy nam, żeby to właśnie nasi prenumeratorzy poczuli się docenieni.
  • „Nasz” Windows 7 ma jeszcze jedną zaletę: można go zainstalować na maszynach wykorzystywanych w firmie i pracować na nim za darmo do czerwca 2010 (od marca 2010 system będzie się restartował co 2 godziny – jest to ograniczenie wbudowane przez Microsoft). Można go kupić wraz z prenumeratą PC Worlda na fakturę, czego nie da się, powtarzam NIE DA SIĘ zrobić w wypadku wersji pobranej z Internetu. Innymi słowy: „nasz” system może być zainstalowany w firmie bez obaw o kontrolę Urzędu Skarbowego.

Te wszystkie pisma są w większości dla technologicznie zacofanych, więc można im wciskać kity. (...)

Jeśli uważa Pan, że artykuły o algorytmach związanych z teleportacją kwantową albo o koszmarnych wnioskach, jakie płyną z prawa Moore'a (tutaj zajawienie tematu: http://bigo.pcworld.pl/2009/06/17/prawo-moorea-po-2014-roku-nie-damy-rady/) są dla zacofanych, to gratuluję. :)

Ps. Z niewyjaśnionych dla mnie przyczyn nie byłem w stanie edytować tej wiadomości w Windows 7 + IE8  :P


Pozdrawiam
Łukasz Bigo
PC World
GG:7913999
e-mail: Lukasz_Bigo@idg.com.pl
WWW: http://bigo.pcworld.pl
« Ostatnia zmiana: 18 Czerwiec 2009, 05:06:32 wysłana przez lukasz_bigo »

Odp: Biznes na windows 7
« Odpowiedź #26 dnia: 18 Czerwiec 2009, 07:56:25 »
Brawo Panie Łukaszu,

Bo mam wrażenie ... że to forum to zbieranina "młodzików" (nie wszyscy) którzy mielą jęzorami :P bez sensu, krytykując takie zachowania jak Pańskie wydawnictwo nie mając o tym pojęcia ???. Jak stado wron przekrzykując się na wzajem nabijając ilość postów - rosnąc tym samym do rangi "super forumowicza" nic wartościowego nie wnosząc w to forum.

Pozdrawiam wszystkich tych młodych i tych trochę starszych
-=-=-=-=-=-=-ten troszeczkę starszy  :-*-=-=-=-=-=-=-
« Ostatnia zmiana: 18 Czerwiec 2009, 08:18:17 wysłana przez Woytek »

Offline yagi

Odp: Biznes na windows 7
« Odpowiedź #27 dnia: 18 Czerwiec 2009, 07:59:30 »
Jesli ta publikacja jest za zgoda MS to znaczy ze maja duze cisnienie na migracje uzytkownikow na Win7... Ciekawe ;)
303 Power!

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Biznes na windows 7
« Odpowiedź #28 dnia: 18 Czerwiec 2009, 08:12:31 »
  • „Nasz” Windows 7 ma jeszcze jedną zaletę: można go zainstalować na maszynach wykorzystywanych w firmie i pracować na nim za darmo do czerwca 2010 (od marca 2010 system będzie się restartował co 2 godziny – jest to ograniczenie wbudowane przez Microsoft). Można go kupić wraz z prenumeratą PC Worlda na fakturę, czego nie da się, powtarzam NIE DA SIĘ zrobić w wypadku wersji pobranej z Internetu. Innymi słowy: „nasz” system może być zainstalowany w firmie bez obaw o kontrolę Urzędu Skarbowego.
Czyli co, wersji pobranej z internetu nie można zainstalować i używać na maszynie firmowej bez obaw o kontrolę Urzędu Skarbowego? Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale jeśli dobrze, to chyba nieprawda.

Odp: Biznes na windows 7
« Odpowiedź #29 dnia: 18 Czerwiec 2009, 10:25:08 »
  • „Nasz” Windows 7 ma jeszcze jedną zaletę: można go zainstalować na maszynach wykorzystywanych w firmie i pracować na nim za darmo do czerwca 2010 (od marca 2010 system będzie się restartował co 2 godziny – jest to ograniczenie wbudowane przez Microsoft). Można go kupić wraz z prenumeratą PC Worlda na fakturę, czego nie da się, powtarzam NIE DA SIĘ zrobić w wypadku wersji pobranej z Internetu. Innymi słowy: „nasz” system może być zainstalowany w firmie bez obaw o kontrolę Urzędu Skarbowego.
Czyli co, wersji pobranej z internetu nie można zainstalować i używać na maszynie firmowej bez obaw o kontrolę Urzędu Skarbowego? Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale jeśli dobrze, to chyba nieprawda.

Ściągając z internetu nie dostajesz faktury na system W7 RC, która to w razie kontroli US jest (będzie) wymagana jeśli masz takowy system zainstalowany na firmowych kompach.
« Ostatnia zmiana: 18 Czerwiec 2009, 10:33:08 wysłana przez tommy504 »