TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

"Windows 8 Confirmed" Prace nad Windows 8 ruszyły!

Odp: "Windows 8 Confirmed" Prace nad Windows 8 ruszyły!
« Odpowiedź #45 dnia: 16 Czerwiec 2009, 19:24:21 »
Ja bym chcial jakies nowe UI cos bardziej wystrzalowego niz ten pasek z win 7  ;)

Przylanczam sie do pomyslow KtośNieCoś

Offline Gustaw

  • ***
  • 203
  • no pain, no game...
Odp: "Windows 8 Confirmed" Prace nad Windows 8 ruszyły!
« Odpowiedź #46 dnia: 16 Czerwiec 2009, 19:24:34 »
osobiscie watpie zeby te artykuly w ogole byly prawda ,a magia cyfer jakas podpowiedzia... ale ze znawcami sie nie kloce, chociaz oni gdybaja tak samo jak ja co do  "8"  :]

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: "Windows 8 Confirmed" Prace nad Windows 8 ruszyły!
« Odpowiedź #47 dnia: 16 Czerwiec 2009, 19:24:49 »
Kompletnie nowy UI ;)

Coś w stylu microsoft BOB

Odp: "Windows 8 Confirmed" Prace nad Windows 8 ruszyły!
« Odpowiedź #48 dnia: 16 Czerwiec 2009, 19:25:14 »
A ja Wam powiem, że jeszcze wiele wizualnych zmian ujrzycie w Windows 7 :)

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: "Windows 8 Confirmed" Prace nad Windows 8 ruszyły!
« Odpowiedź #49 dnia: 16 Czerwiec 2009, 19:25:59 »
troche mnie Microsoft martwi, bo przynajmniej ja tak mysle, ze skoro oni zaczynaja od 7304 to EIGHT bedzie "kontynuacja i ulepszaniem SEVEN". Nie beda tworzyc jądra od poczatku, tylko jechac na sevenowskim, a szcerze powiedziwaszy to wolalbym zeby EIGHT wyszedl za 5 lat ale jako kompletnie nowy OS :]
Nie na sevenowskim lecz vistowskim... nie zapominaj o tym!
Po pierwsze(do rav cośtam): Nigdy nie tworzono jadra od początku tylko bazowano na starym i każdy system jest zupełnie nowym, który jest bazowany na starym jak każdy....
Po drugie(do hadron): No jasne! Od razu na OS\2.... Jądro 6.1, nie jest Viostowskie i nie wiem co ty pie...gadasz.... Oznaczenie 6.1 jest tylko po to, aby zapewnić większą kompatybilność wsteczną.... :P

A czy to ważne jaki numerek będzie miał Windows 8? :D
Kłócicie się o to jak dzieci... poczekamy, zobaczymy... nie ma co się srać...

Jasne, że nie ma sioę co srać, a jak ktoś ma biegunkę to niech węgiel łyknie(nie taki do pieca czy kominka, oczywiście.... :D)

No na moje bez sensu troche. Windows Nt 4 miał 6 sp, win 2000 mial 4, xp 3, to wszystko to tylko i wyłącznie wola microsoftu. Mogą nie wydawać nigdy sp tylko same poprawki albo zestawy rollup. Równie dobrze mogą wydac na rynek system z sp jak windows 2008
To nie jest bezsensu, gdyż chcą najprawdopodobniej ukrócić żywotność windows 7, aby zrobić miejsce dla nowego OSu...

Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: "Windows 8 Confirmed" Prace nad Windows 8 ruszyły!
« Odpowiedź #50 dnia: 16 Czerwiec 2009, 19:26:14 »
Całkiem nowe jądro to raczej zły pomysł. Już widzę te hordy krzyczące o braku sterowników do starszego i nowszego sprzętu (podczas beta testów). Przecież nowe jądro to całkiem nowe API, nowy podsystem sterowników.

Zero kompatybilności ze starszymi sterownikami, jak to było przechodząc z Windows 98 na Windows 2000.

Ci co narzekają że Windows 7 jest na jądrze Visty nawet nie wiedzą co piszą...
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: "Windows 8 Confirmed" Prace nad Windows 8 ruszyły!
« Odpowiedź #51 dnia: 16 Czerwiec 2009, 19:26:26 »
A ja Wam powiem, że jeszcze wiele wizualnych zmian ujrzycie w Windows 7 :)
Wątpie. Jak nie ujrzeliśmy w wersji RC to nie zobaczymy w rtm. Księga zmian jest już zamknięta

Odp: "Windows 8 Confirmed" Prace nad Windows 8 ruszyły!
« Odpowiedź #52 dnia: 16 Czerwiec 2009, 19:28:31 »
Zobaczymy....   8)

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: "Windows 8 Confirmed" Prace nad Windows 8 ruszyły!
« Odpowiedź #53 dnia: 16 Czerwiec 2009, 19:28:40 »
Linia NT była rozwijana równocześnie z 9x, tak że nie było problemów ze sterami pod Win 2000 bo pasowały z NT 4.0

Teraz nie wyobrażam sobie nowego jądra które by po prostu zadebiutowało tak nagle ;)
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Odp: "Windows 8 Confirmed" Prace nad Windows 8 ruszyły!
« Odpowiedź #54 dnia: 16 Czerwiec 2009, 19:29:07 »
osobiscie watpie zeby te artykuly w ogole byly prawda ,a magia cyfer jakas podpowiedzia... ale ze znawcami sie nie kloce, chociaz oni gdybaja tak samo jak ja co do  "8"  :]

To nie sa jakies glupie posty z forum tylko z stron internetowych cieszacych sie dobra reputacja wiec zakoncz juz to gadanie ze te artykuly nie sa prawdziwe bo SA prawdziwe!

Offline Sotom

  • *****
  • 1113
Odp: "Windows 8 Confirmed" Prace nad Windows 8 ruszyły!
« Odpowiedź #55 dnia: 16 Czerwiec 2009, 19:31:05 »
Zobaczymy....   8)

Skad taka pewnosc? :>

Offline Gustaw

  • ***
  • 203
  • no pain, no game...
Odp: "Windows 8 Confirmed" Prace nad Windows 8 ruszyły!
« Odpowiedź #56 dnia: 16 Czerwiec 2009, 19:31:14 »
kiedys musza stworzyc cos nowego bo, odgrzewany kotlet  w koncu sie zepsuje. ja nie mowie odrazu ale moze sie stac tak ze za 5 lat wyjdzie "Windows abc" calkowicie odmieniony jednak Microsoft zadba o stery i inne oprogramowanie go niego, bedzie to system ktory nie bedzie potrzebowal sterow...tak mi sie snilo..moze cos w tym jest :P

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: "Windows 8 Confirmed" Prace nad Windows 8 ruszyły!
« Odpowiedź #57 dnia: 16 Czerwiec 2009, 19:32:21 »
Kompletnie nowy UI ;)

Pokiego? Na pewno nie będzie w windowsie nowego UI, bo to się dobrze sprawdza. Zresztą sprawdź sam, co by tu można wymyślić(wyłączając explorer.exe). Hmm? Sprawa nie jest prosta. Teraz jedyna droga to rozwój dotychczasowego UI....

Jądro, system plików, szybkość, beapieczeństwo, kilka zintegrowanych prostych programów (archiwizator, wirtualne napędy, antywirus, edycja zdjęć) i nowy UI (a oprócz niego UI z Windows 7).

Jądro? - Daj se facet spokój nowe jądro=same problemy z brakiem kompatybilności....
System plików - Po co? A jaki widzisz mankament w NTFSie, ze pragniesz nowego?:>
Szybkość i bezpieczeństwo - To jest udoskanalane w każdej edycji wiec nie ma po co pisać tego....
Kilka zintegrowanych prostych programów - Jasne a do tego brak KE za rogiem....

Ja bym chcial jakies nowe UI cos bardziej wystrzalowego niz ten pasek z win 7  ;)

UI to nie jest nowy pasek, wyłącz explorer.exe i zobacz, co to jest UI. Ludzie isę przyzwyczaili do dzisiejszego i na pewno na razie nowego nei zrobią.....

A ja Wam powiem, że jeszcze wiele wizualnych zmian ujrzycie w Windows 7 :)

Tiaa? Skąd te rewelacje ? :P
Kompletnie nowy UI ;)

Coś w stylu microsoft BOB

Ty chyba piszesz, zeby nabić [posty, bo chyba nie wiesz o czym piszesz...

A wogóle to temat do przeniesienia do działu XP Vista i inne...
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: "Windows 8 Confirmed" Prace nad Windows 8 ruszyły!
« Odpowiedź #58 dnia: 16 Czerwiec 2009, 19:32:32 »
Linia NT była rozwijana równocześnie z 9x, tak że nie było problemów ze sterami pod Win 2000 bo pasowały z NT 4.0

Teraz nie wyobrażam sobie nowego jądra które by po prostu zadebiutowało tak nagle ;)
Napisałem kilka postów wyżej tekst o podobnej treści. Windows 8 byćmoże będzie jakby pośrednikiem aby wprowadzić póżniej mikrojądro do ich nowego systemu. Ale problemy i tak będą. Pamiętam jak przesiadłem się z win 98 na xp. To były dopiero problemy. Sterowniki chodziły ale z aplikacjami był problem.

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: "Windows 8 Confirmed" Prace nad Windows 8 ruszyły!
« Odpowiedź #59 dnia: 16 Czerwiec 2009, 19:32:52 »
kiedys musza stworzyc cos nowego bo, odgrzewany kotlet  w koncu sie zepsuje. ja nie mowie odrazu ale moze sie tska tak ze za 5 lat wyjdzie "Windows abc" calkowicie odmieniony jednak Microsoft zadba o stery i inne oprogramowanie go niego, bedzie to system ktory nie bedzie potrzebowal sterow...tak mi sie snilo..moze cos w tym jest :P

Sny masz niezłe - ale przy tylu standardach co obecnie mamy i ilości sprzętu jaki jest na rynki, stworzenie systemu nie potrzebującego sterowników jest równoznaczne ze stworzeniem maszyny do teleportacji ludzi ;)
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook